Вступ до чеських навчальних закладів

1415785511_studentg1-850x150


Підготовчі курси в Чехії – вступ до чеського вузу

Вступ до чеського вузу – процес не складний і абсолютно доступний кожному абітурієнту. Головне, правильно вибрати підготовчу програму. І, зрозуміло, озброїтися бажанням вчитися.

Підготовчі курси в Чехії – це комплексна підготовка абітурієнтів до вступу в державний чи приватний ВНЗ, яка включає в себе:

  • Вивчення чеської мови в обсязі від 480 да 870 академічних годин для вступу до державних ВНЗ і 200 – 540 академічних годин – для приватних навчальних закладів. По закінченню Ви складаєте іспит і отримуєте сертифікат, який визнається більшістю ВНЗ.
  • Вивчення профільних предметів.
  • Нострифікацію (процедуру визнання) атестата про повну загальну середню освіту або диплома бакалавра.
  • Підготовку та подачу всіх необхідних документів.

Підготовчі програми, що забезпечують вступ до вузів Чехії, розраховані як на випускників шкіл, так і на абітурієнтів більш зрілого віку. Навіть якщо Вам 30, але Ви мрієте здобути вищу освіту в цій дивовижній країні – перешкод немає.

Підготовчі курси в Чехії проходять в різних містах (Прага, Брно, Будейовіце) при Технічному Університеті (VUT), Югочеському Університеті і ВШТЕ; акредитовані вищими навчальними закладами Чехії і відповідають всім вимогам для оформлення довгострокової візи з метою навчання.

Викладацький склад підготовчих програм – доктора і магістри філології, медицини, права, інженерних і технічних спеціальностей, основним місцем роботи яких є ВНЗ Чехії.

 Надходження в чеські вузи

Перед від’їздом до Чехії ми допомагаємо Вам:

  • Зібрати і подати необхідні документи для зарахування на підготовчий курс.
  • Підготувати документи для подальшої нострифікації атестата або диплома на території Чехії.
  • Отримати запрошення на навчання і підтвердження бронювання місця проживання в гуртожитку або квартирі.
  • Вибрати і оформити медичну страховку.
  • Купити квитки на авіапереліт або автобус.
  • Зібрати і подати документи до Посольства Чехії для отримання довгострокової візи з метою навчання.

За часом процес підготовки документів займає не менше 3-х місяців, тому заяви на підготовчі курси приймаються не пізніше ніж за 3,5 місяці до початку занять. Тривалість підготовчих курсів для вступу до державних навчальних закладів становить 1 рік, в комерційні навчальні заклади – від 1 до 6 місяців.

Календар підготовки до державних ВНЗ:

Підготовка до вступу в государственниеВУЗи
Календар підготовки в приватні вузи:

Підготовка до вступу в приватні вузи

Якщо Вас цікавлять підготовчі курси в Чехії і Ви бажаєте отримати детальну особисту консультацію, пропонуємо звернутися до менеджера нашої компанії по телефону (095 ) 220 74 20, (097) 059 49 93. Ми працюємо у форматі 24/7 і з радістю відповімо на всі Ваші питання.

ActiveStudy

Copyright © 2015 ActiveStudy. Все права защищены.