Безкоштовне навчання в Європі. Що пропонують українцям європейські вузи?

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд здається, що це дуже важко, хоча б тому, що дорого. Але насправді є маса варіантів, як можна пройти безкоштовне навчання в Європі. Для початку треба вибрати країну, в якій би ви хотіли б навчатися, а потім уточнити умови надання безкоштовної освіти в Європі. Найпопулярніші країни з можливістю навчатися безкоштовно:

Чехія і Словаччина. Тут у всіх державних вишах навчання безкоштовне чеською чи словацькою мовою. Спочатку треба здати всі тести, а також добре знати мову. Проживання та харчування ви оплачуєте зі своєї кишені. Сума таких витрат в Чехії найменша в Європі.

– Бельгія. Безкоштовна освіта є і в Бельгії. У тому числі є програми англійською мовою. Але знати хоча б один з державних мов все одно потрібно.

– Греція. Щоб вступити до ВНЗ в Греції, необхідно мати шкільний атестат: за середнім балом атестата відбувається відбір. Треба вивчити грецьку мову і отримати візу на навчання, оскільки вона дає можливість підробляти 20 годин 7 днів на тиждень.

– Франція. У Франції навчання безкоштовне, але тут дуже дороге проживання та харчування. Так що крім навчання вам доведеться паралельно шукати роботу. Знання французької мови також обов’язково.

При виборі країни завжди звертайте увагу на вартість проживання, оскільки виші не надають безкоштовне житло і не оплачують інші витрати. В університеті ви можете отримати гроші хіба що у вигляді стипендії. Все інше доведеться оплатити з власної кишені.

Отримати повну консультацію про можливості вчитися безкоштовно, можливості отримати стипендію ви можете у фахівців нашої компанії. Зв’яжіться з нами у будь-який зручний спосіб!

Меню