Медичні страховки в Чехії

Кожен іноземець в Чехії зобов’язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії по довгостроковій візі або ВНЖ. Це обов’язкова вимога чеського законодавства, а саме Закону 326/199 Sb. “Zákon o pobytu cizinců”. Без медичної страховки Вам не вклеють візу в паспорт при першому отриманні візи на території України або при повторному продовженні вже в Чехії. Тому мати надійного страхового брокера з офісом і на Україні, і в Чехії – дуже бажано з багатьох причин.

Медичну страховку можна замовити прямо у нас за такими цінами

Знайшли дешевше? Надішліть нам підтвердження ціни і гарантовано отримаєте знижку!

Що ми пропонуємо нашим клієнтам:

Що робити, якщо ви захворіли в Чехії?

Якщо раптом ви відчули себе погано, застудилися, настало загострення хронічних хвороб, трапився нещасний випадок – вам необхідно терміново звернутися до чеського лікаря. Слід пам’ятати, що медицина в Чехії – страхова, не тільки для іноземців, але і для самих чехів. Так що ж необхідно зробити перед отриманням медичної допомоги? ОБОВ’ЯЗКОВО повідомити про страховий випадок в службу підтримки вашої страхової компанії assistenční služba. Саме там вам підкажуть в яку клініку і до якого лікаря слід звернутися. При візиті до лікаря вас попросять показати страхову картку, яка повинна бути у вас завжди з собою. Після перевірки вашої страховки вам нададуть медичну допомогу, а ви будете впевнені, що медична страховка покриє всі витрати. Пам’ятайте! При зверненні до лікаря у разі невідкладної медичної допомоги в будні дні в неробочий час або у вихідні і святкові дні по комерційній страховці ви не сплачуєте маніпуляційний платіж у розмірі 90 крон.

Більш детальну консультацію Ви можете отримати у спеціалістів нашої компанії. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом!

Питання зі страхування іноземців в Чехії

  • Чи покриває медична страховка COVID-19

Так, всі страховки покривають лікування COVID-19. При дотриманні ряду умов. Ці умови у кожній окремій страховій компанії різні. Деталі уточнюйте у менеджерів нашої компанії

  • Чим відрізняється комплексна медична страховка від страховки першої невідкладної допомоги?

Розберемося на прикладі. У вас висока температура, лихоманка і сильний головний біль. Ви телефонуєте в службу підтримки і потім звертаєтеся до лікаря, якого вам рекомендували. Вам буде надана допомога і подальше лікування. За умовами страхування першої невідкладної допомоги – перші відвідини лікаря і прописані ліки будуть покриватися даним типом страховки. Усі наступні огляди, аналізи та ліки – ні. За комплексною медичною страховкою – буде покрито і перше звернення до лікаря і всі наступні разом з аналізами, іншими лікарськими маніпуляціями і ліками.

  • Чи є в Чехії російськомовні лікарі?

Так, є лікарі чехи, які вільно розмовляють російською, є наші лікарі, які підтвердили диплом на території Чехії і тепер живуть і практикують в Чехії. Ми надаємо нашим клієнтам повний список таких лікарів у всіх медичних спеціальностях.

  • Як отримати повернення грошей від страхової компанії, якщо ви оплачували медичні послуги самі

В першу чергу, ще до звернення до лікаря переконайтеся, що він працює з вашою страховою компанією. Після надання вам медичної допомоги може бути 2 варіанти подій. Лікар на пряму виставить рахунок в страхову або ви оплатите послугу і отримаєте квитанцію від лікаря по якій і можна повернути витрачені гроші.

Залишилися питання? Ви хочете дізнатися подробиці умов страхування? Як знайти лікаря в Чехії і де отримати відгуки? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом – ми будемо раді допомогти вам! І саме головне – залишайтеся здоровими!

Меню