Найефективніші мовні курси в Чехії. Вивчайте чеську в мовному середовищі. Курси для будь-яких цілей
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОВНІ КУРСИ В ЧЕХІЇ
ДЛЯ ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ
Мовні курси чеської дуже популярні серед студентів, які планують навчатися в Чехії безкоштовно. Всі курси для підготовки до вступу ми зібрали в розділі ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ В ЧЕХІЇ читати детальніше
ЯКІСТЬ
Всі викладачі мовних курсів в Чехії - носії мови, які мають вищу педагогічну освіту, володіють методиками навчання російськомовних і україномовних студентів, досвід навчання студентів від 5 років
КУРСИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ
Ми можемо підібрати курси чеської для студентів з будь-яким рівнем знань від 0 до просунутого С1, з різними напрямками лексики (медична, технічна, гуманітарна і так далі), з заняттями в групі або індивідуально
ОНЛАЙН КУРСИ
У наш час все популярнішим стає можливість вивчати мови онлайн. Для цього не потрібно приїжджати до Чехії або взагалі до мовної школи. Ми пропонуємо великий вибір онлайн курсів як індивідуальних, так і групових
МОВНІ КУРСИ В ЧЕХІЇ

Для зарахування на мовні курси вам необхідно заповнити нашу реєстраційну анкету, надіслати скан закордонного паспорта і пройти вступне тестування з чеської мови. А до цього ми допоможемо Вам визначитися з мовною школою, курсом, видом і інтенсивністю занять. Всі наші партнерські мовні школи та курси мають всі необхідні ліцензії та акредитації, після закінчення навчання видають сертифікати з відповідним рівнем знання чеської мови. Якщо Вас цікавлять довгострокові (від одного семестру до року) програми вивчення чеської мови - більше інформації про них ви знайдете в нашому розділі ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ В ЧЕХІЇ.

Наші партнерські мовні школи та курси розташовані у всіх великих містах Чехії: Прага, Брно, Острава, Плзень, Ліберці та інших містах.

На що слід звертати увагу при виборі мовних курсів:

 • Викладацький склад. Всім відомо, що від викладача і методики залежить багато чого. Мовні курси в Чехії дають можливість познайомитися з викладачами ще до зарахування!
 • Домашні завдання і самопідготовка. Якщо ви плануєте поєднувати вивчення чеської з роботою, навчанням або іншими справами - важливо знати скільки часу доведеться витрачати крім занять в мовній школі
 • Скільки студентів в групі, чи всі вони російськомовні. Це важливо, оскільки від цього залежить, якою методикою користується мовна школа
 • Вартість мовних курсів. Що входить у вартість (навчальні матеріали, сертифікат), а за що доведеться доплачувати окремо
 • Можливість продовження занять, в разі якщо це буде Вам необхідно.
 • Наявність власного гуртожитку для студентів або допомогу в поселення (гарантія місця) в партнерські гуртожитку, студентські будинки і т.д.

Ми є офіційним представництвом всіх акредитованих чеських мовних шкіл і курсів. Наші фахівці побували у всіх з них, знають, як побудований процес навчання, які реальні результати, які гуртожитки надають школи. Ми можете скористатися нашими послугами по вибору і зарахуванню. Крім того, ми надаємо всі знижки і інформуємо про акції від мовних шкіл всіх наших клієнтів!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваше навчання на мовних курсах в Чехії розпочнеться з визначення вашого поточного рівня знання мови. Тестування покаже в яку групу вас запишуть для отримання максимально ефективного результату. Мовні курси чеської можуть бути різні за тривалістю (від 1 тижня) і за інтенсивністю занять (від 1 - 2 занять на тиждень). Навчання проходить згідно методики, яку використовує мовна школа або курси для російськомовних студентів. Для початкових рівнів знання мови (А1 - А2) пояснення граматики і лексики йде російською, для більш просунутих рівнів - чеською мовою. Викладачі використовують на уроках інтерактивні методи, включають в лексику професійну термінологію, приділяють час на ознайомлення з діалектами, сленгом, особливістю значень окремих слів і фраз, розбирають сценки з фільмів, серіалів і чеських шоу. Наявність або відсутність домашніх завдань залежить від школи, в більшості випадків їх задають. І це дуже позитивно впливає на результати вивчення чеської. У літній період і на осінніх, зимових, весняних канікулах мовні школи організовують спеціальні канікулярні програми для школярів, студентів та молоді. Як правило, в першій половині дня вони вивчають чеську, а після обіду беруть участь в екскурсіях, поїздках, квестах і інших розвагах. Більш докладно про канікули в Чехії читайте в нашому розділі КАНІКУЛИ

Як ми вже і говорили, навчання на мовних курсах в Чехії ведеться згідно з рівнями знання чеської мови:

А1 - Початковий рівень

А2 - Елементарний рівень

В1 - Середній рівень

В2 - Нормальний - просунутий рівень

С1 - Просунутий рівень

С2 - Володіння іноземною мовою досконало

 

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

При реєстрації студента на обрану програму мовного курсу, ми надаємо допомогу і у виборі студентського гуртожитку або резиденції. У деяких школах є свої власні гуртожитки і студентські будинки, але більшість все ж співпрацює з державними при університетах або приватними гуртожитками. Популярним варіантом проживання в Празі і Брно є гуртожитки квартирного типу. Дуже складно зробити вибір і визначитися з проживанням спираючись тільки на інформацію і картинки на сайті мовних шкіл і гуртожитків. Крім різних умов проживання - 1, 2, 3 людини в кімнаті, наявність санвузла та кухні, відрізняються і умови оплати. У всіх студентських будинках є заставна сума, яку студенти оплачують при бронюванні або заселенні і отримують назад при виселенні за умови збереження майна. Сума застави, як правило, дорівнює сумі проживання за один місяць. Оскільки, в Чехії існує досить серйозна нестача бюджетного житла для студентів, чим раніше ви приймете рішення про бронювання, тим більше варіантів для вибору у вас буде. Детальний огляд гуртожитків в Чехії, умов проживання, відгуки студентів, корисні ресурси для самостійного пошуку і бронювання студентського житла ви знайдете в статті нашого блогу про навчання і життя студентів в Чехії.

При бронюванні та оплаті оренди місця в гуртожитку укладається договір. Часто буває, що житлові організації та власники студентських будинків надають тільки чеський варіант угоди. При бажанні, договір можна перевести на російську або українську і підписати обидва екземпляра.

Всім нашим студентам, які користуються послугами щодо зарахування на мовні курси ми допомагаємо з пошуком і бронью відповідного житла, консультуємо з підготовки підтверджуючих документів у разі, якщо вибрали довгострокові курси більше 3 місяців. Крім цього, проводимо консультацію, що з побутових приладів (фен, праска, посуд, постільна білизна) вже є в гуртожитку, а що краще купити в Чехії або привезти з дому.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Навчання на мовних курсах в Чехії передбачає оформлення довгострокової візи у разі, якщо таке навчання триває більше 3 місяців. Довгострокова віза або довгострокове перебування дає право багаторазового в'їзду і виїзду з Чехії і всього простору Шенген-зони. Подача заяви і пакета документів відбувається особисто студентом в консульстві Чехії в Києві або Львові в залежності від місця реєстрації проживання.

Підготовка документів і подача заяви на студентську візу в Чехію - досить трудомісткий і відповідальний процес. Крім основних вимог Консульство Чехії - існує безліч нюансів, які слід передбачити заздалегідь. Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства.

Зі стандартного переліку необхідних документів у вас має бути на день подачі:

 1. Лист запрошення з Консульства на призначений особисто Вам день і час подачі.
 2. Оригінал зарахування на мовні підготовчі курси в Чехії.
 3. Підтвердження проживання у встановленій законом формі.
 4. Довідка про несудимість з перекладом і посвідченням.
 5. Довідка про наявність грошових коштів на рахунку з перекладом і посвідченням.
 6. Нотаріальне дозвіл від обох батьків на виїзд і навчання неповнолітнього студента.

Термін розгляду візової заяви та пакету документів становить до 90 днів. При подачі документів в Консульстві, співробітники візового відділу можуть провести співбесіду зі студентом, щоб переконатися у справжності намірів та цілей довгострокового перебування в Чехії. Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів на підготовчі мовні курси та отримання довгострокових віз. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з консулом.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з навчання на мовних курсах в Чехії буде складатися з таких статей витрат.

 

 1. Вартість мовного курсу в Чехії. Вартість залежить від кількості годин чеської мови, інтенсивності та тривалості.
 2. Проживання в гуртожитку або студентській резиденції. Вартість житла в Празі найвища в Чехії. Бюджетне житло обійдеться від 150 євро на місяць, рівень житла комфорт - близько 300 євро на місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 120 євро на місяць.
 3. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. У всіх гуртожитках є обладнані кухні, де можна самостійно готувати і не переплачувати за ресторан або кафе.
 4. Транспорт. Студенти довгострокових мовних курсів в Чехії мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на покупку проїзних квитків на міські види транспорту. У Празі такий квиток зі студентською знижкою коштує 15 євро в місяць.
 5. Медична страховка. У разі довгострокових курсів необхідно купувати поліс чеських страхових компаній
 6. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Чехії, як правило вже входить у вартість проживання, а університети надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 16 - 20 євро на місяць.
 7. Розваги. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси, хобі і т.д. Якщо врахувати, що стандартні потреби - це екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатри, музеї, виставки, то в середньому витрати становитимуть 40 - 50 євро на місяць.

 

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Чехії? Які пільги і знижки є у студентів з міжнародної студентської мапі ISIС? Як знайти студентську підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
Для короткострокових мовних курсів в Чехії
 1. 1. Підбір мовної школи і мовного курсу. Зарахування на обрану програму
 2. 2. Бронь гуртожитку
 3. 3. Бронь квитків, організація трансферу
 4. 4. Оформлення страхового поліса
 5. 5. Консультація щодо виїзду, інформаційна підтримка російськомовним куратором на весь час поїздки
 6. 6. Продовження мовного курсу при необхідності
Пакет КОМПЛЕКС
Для довгострокових мовних курсів в Чехії
 1. 1. Підбір мовної школи і програми підготовки. Зарахування на обрану програму. Отримання оригіналів підтверджуючих документів
 2. 2. Бронювання гуртожитку і отримання підтверджуючих документів
 3. 3. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для нострифікації атестату чи диплому
 4. 4. Підготовка пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання, включаючи всі переклади і судові завірення
 5. 5. Отримання дати подачі документів в консульстві Чехії
 6. 6. Підготовка до співбесіди з Консулом
 7. 7. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 8. 8. Інструкція по збору і виїзду на навчання, бронь квитків
Пакет ПРЕМІУМ
Для довгострокових мовних курсів в Чехії
 1. 1. Профорієнтація + консультація про популярні професії в Чехії, нові спеціальності та унікальні напрямки навчання
 2. 2. Підбір мовної школи і програми підготовки. Зарахування на обрану програму. Отримання оригіналів підтверджуючих документів
 3. 3. Бронювання гуртожитку і отримання підтверджуючих документів
 4. 4. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для нострифікації атестату чи диплому
 5. 5. Підготовка пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання, включаючи всі переклади і судові завірення
 6. 6. Отримання дати подачі документів в консульстві Чехії
 7. 7. Підготовка до співбесіди з Консулом
 8. 8. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 9. 9. Інструкція по збору і виїзду на навчання, бронь квитків

Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по топовим мовним школам Чехії з можливістю відвідати ВНЗ та студентські гуртожитки

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Ми супроводжуємо весь процес зарахування, отримання візи та навчання на підготовчих курсах в Чехії
1
Консультація та підбір найбільш відповідної підготовчої програми і мовної школи
2
Заповнення анкет, надання документів, реєстрація на обраний підготовчий курс
3
Підписання договорів, внесення передоплати, бронь гуртожитку, отримання оригіналів про зарахування
4
Оформлення візи, підготовка документів для нострифікації атестату чи диплому, інструкції по виїзду, зустріч після прибуття
КОРОТКОСТРОКОВІ МОВНІ КУРСИ В ЧЕХІЇ

Ми зібрали для Вас повний опис програм мовних курсів в Чехії
Детальну інформацію про довгострокові мовні підготовчі курси в Чехії для вступу до університету або гімназії читайте в нашому розділі ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ В ЧЕХІЇ

ЗНАЙТИ ЗНИЖКУ

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Друзі! Кіпрський міжнародний університет запрошує студентів бакалаврату українських вишів взяти участь в програмах обміну. Навчання протягом одного або двох семестрів

ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 30% НА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ВІД Active Study! Якщо Ви прагнете працювати лікарем в відмінно обладнаних клініках в європейській

Цього року у виставці будуть представлені більшість державних і приватних вищих навчальних закладів Познані: Вища школа логістики, Економічний університет, Вища

Друзі! Всім, хто планує здобути якісну європейську вищу освіту - сьогодні розповідаємо про Стокгольмську Школу Економіки в Ризі. Стокгольмська Школа

Міністерство праці та соціального захисту Чехії опублікувало статистику по зарплатах в країні за 1 півріччя 2015 року. Офіційний курс чеської

З 2016-2017 навчального року в польському університеті можна здобути вищу освіту за такою актуальною і популярною спеціальності на державній акредитованій

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Польща прийняла і підписала нову програму реформування всіх галузей освіти, яка вже почала реалізовуватися польськими

Кожен іноземець в Чехії зобов'язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню