Курси словацької при державних університетах Словаччини + вступ на бюджет
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОВНІ КУРСИ У СЛОВАЧЧИНИ
ЕФЕКТИВНІСТЬ
Вчити словацьку мову краще в мовному середовищі з викладачами носіями мови. Інтенсивні підготовчі курси проходять з понеділка по п'ятницю по 4-5 годин на день. Тривалістю від 2 місяців до року
МОВНІ КУРСИ + ПОСЛУГИ ЗІ ВСТУПУ ДО ВНЗ
У вартість мовних курсів в Словаччини вже включені послуги зі вступу до обраного університету. Це нострифікація атестата або диплома, зарахування, продовження ВНЖ, бронь гуртожитку. А це економія до 1500 євро!
МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ
Студентське ВНЖ в Словаччині дозволяє студентам мовних курсів підробляти до 80 годин в місяць. З огляду на невеликий бюджет на проживання та харчування, студенти можуть повністю покривати всі свої витрати!
УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА БЕЗКОШТОВНИХ РІЧНИХ КУРСІВ
Тільки наша агенція пропонує українським студентам ексклюзивну програму БЕЗКОШТОВНИХ мовних курсів в Словаччині при державному Університеті Матея Бела. Курси розраховані від 0 до В2 і не мають вікових обмежень!
МОВНІ КУРСИ В СЛОВАЧЧИНИ

Процес вступу на мовні курси не передбачає вступних тестів. Найголовніше правильно розрахувати бюджет і вибрати які саме за тривалістю курси вам максимально підійдуть. А вибір їх може бути від 2 місяців в літній період перед початком занять в університеті до 1 року з подальшим вступом до обраного ВНЗ Словаччини. Ми консультуємо кожного студента і сім'ю перед оформленням на мовні курси на предмет які саме курси підійдуть саме для вступу до обраного університету та програми навчання. Все залежить, звичайно ж, від того чи є вступні іспити в університет. Так, наприклад, підготовка на літніх курсах однозначно не підходить тим студентам, які планують вступати на медицину, право, творчість. Їм підійдуть тільки річні інтенсивні курси вивчення словацької з можливістю взяти репетитора з потрібних предметів з другого семестру для підготовки до іспитів.

Які документи будуть потрібні для зарахування на мовні курси в Словаччині:

 1. Заповнена анкета і фото в електронному вигляді
 2. Сканкопії закордонного та внутрішнього паспортів, прописка та ідентифікаційного коду
 3. Дозвіл від батьків на виїзд для неповнолітніх студентів
 4. Документи для нострифікації атестату чи диплому
 5. Документи для отримання ВНЖ з метою навчання в Словаччині

 

Ми є офіційним представництвом всіх акредитованих словацьких мовних шкіл і курсів. Наші фахівці побували у всіх з них, знають, як побудований процес навчання, які реальні результати вступу, які гуртожитки надають школи. Ми можете скористатися нашими послугами по вибору і зарахуванню - вони безкоштовні. Крім того, ми надаємо всі знижки і інформуємо про акції від мовних шкіл Словаччини всіх наших клієнтів! ВАЖЛИВО - РЕЄСТРАЦІЯ НА МОВНІ КУРСИ ВІДКРИВАЄТЬСЯ РІВНО ЗА РІК!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Початок навчання на мовних курсах в Словаччині різний. Короткострокові літні курси починаються в липні і тривають до кінця серпня. Програма 3-х місячних курсів стартує в лютому (1 місяць) і триває в липні і серпні. Семестрові піврічні курси починаються в лютому. Річні стартують з середини вересня. По скільки, всі мовні курси в Словаччині прив'язані до вступу в університети і містять послуги по зарахуванню, крайній термін подачі документів для оформлення на курси такий:

 1. Літні курси 2 місяці - до кінця березня поточного року
 2. Курси 3 місяці лютий + літо - до кінця січня поточного року
 3. Семестрові курси з початком в лютому - до кінця січня поточного року
 4. Річні курси - до кінця серпня поточного року (при наявності місць)
 5. Безкоштовні річні курси - до кінця березня поточного року (при наявності місць)

 

Навчання проходить з понеділка по п'ятницю щодня в режимі інтенсовних курсів по 4 - 5 годин на день. Заняття чергуються між собою: граматика, лексика, практичні заняття, розмовні клуби і т.д. Багато мовних шкіл мають електронні щоденники, де студенти і батьки можуть бачити розклад, результати проміжних тестувань, відвідуваність і успішність. Підготовка до вступу в словацький ВНЗ для студента-іноземця - це не тільки навчання з понеділка по п'ятницю, домашні завдання і переживання. Як ми вже писали раніше, важливим завданням є процес адаптації та інтеграції в словацьку життя. Більшість мовних шкіл регулярно організовують для своїх студентів спільні екскурсії, поїздки, святкування різних подій, знайомство з культурою і традиціями словаків. Дуже важливо не замикатися в колі таких же іноземних студентів, а активно підтримувати нові знайомства з самими словаками, заводити друзів, подорожувати, бути відкритим для всього нового.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

При реєстрації студента на обрану програму мовного курсу, ми надаємо допомогу і у виборі студентського гуртожитку в Словаччині. Як правило, це проживання в державних гуртожитках тощо і університетах. Це кімнати на 1, 2, 3 чоловік з хорошим ремонтом, кухнею на поверсі і санвузлом на блок. Розмір та умови оплати залежать від міста проживання та від самого гуртожитку. Сума застави, як правило, дорівнює сумі проживання за один місяць. Чим раніше ви приймете рішення про бронювання, тим більше варіантів житла для вибору у вас буде.

Які питання слід прояснити при виборі гуртожитку перед його бронюванням:

 1. Умови проживання - одно, двох або тримісна кімната. Розмір кімнати, кількість меблів, наявність санвузла та кухні
 2. Місце розташування гуртожитку, скільки часу доведеться добиратися до навчального корпусу
 3. Вартість, форма оплати, розмір застави
 4. Умови дострокового розірвання або продовження терміну оренди
 5. Який порядок дій студента при необхідності вирішити питання з відселенням (не зійшлися з сусідом), при можливих скаргах на роботу комунальних служб (вода, опалення, електрика і т.д.), шуму від сусідів
 6. Які є штрафні санкції за порушення правил розпорядку і поведінки в гуртожитку
 7. Умови надання підтверджуючих документів для оформлення візи і її продовження в подальшому.

Всім нашим студентам, які користуються послугами щодо зарахування на мовні курси ми допомагаємо з пошуком і бронюванням гуртожитку, консультуємо з підготовки підтверджуючих документів у разі, якщо вибрали оренду квартири щоб уникнути небажаного ризику неприйняття документів при подачі на ВНЖ в Словаччині чи зовсім відмови. Крім цього, проводимо консультацію, що з побутових приладів (фен, праска, посуд, постільна білизна) вже є в гуртожитку, а що краще купити в Словаччині чи привезти з дому.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Оформлення студентського ВНЖ для мовних курсів тривалістю понад 90 днів як правило відбувається на території Словаччини вже по приїзду на навчання. Особливістю у вимогах до підготовки документів є досить короткий термін придатності основних довідок, які видаються українськими держорганами. Тому, слід заздалегідь все ретельно спланувати і не допустити помилок.

Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства.

Основні документи, які необхідно підготувати для подачі на візу:

 1. Заповнена анкета з фотографією
 2. Оригінал і копії підтвердження про зарахування на мовні курси
 3. Підтвердження проживання
 4. Підтвердження наявності грошових коштів (2600 євро)
 5. Довідка про несудимість з апостилем
 6. Медична страховка
 7. Оригінали і копії закордонного і внутрішнього паспорта, довідка про проживання та ідентифікаційний код
 8. Для неповнолітніх студентів додатково: нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд за кордон з метою навчання, копії закордонних і внутрішніх паспортів батьків

 

ВАЖЛИВО! Всі переклади документів та їх присяжне завірення виконуються на території Словаччини. Нотаріальне завірення перекладів українським нотаріусом прийнято не буде! Після отримання студентського ВНЖ кожен студент зобов'язаний пройти медогляд протягом одного місяця і надати результати в міграційну поліцію. Такий медогляд платний, вартість, в залежності від регіону, становить 160 - 180 євро. Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів в словацькі університети та мовні курси і отримання студентського ВНЖ. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з візовим офіцером.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з навчання на мовних курсах в Словаччині буде складатися з таких статей витрат.

 1. Вартість мовних курсів в Словаччині. Вартість короткострокових інтенсивних курсів від +1750 євро за 2 місяці
 2. Проживання в гуртожитку. Вартість житла в Братиславі від 90 євро в місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 50 євро на місяць.
 3. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. В середньому вартість комплексного обіду в їдальні становить 3-4 євро. Мінімально разом з побутовою хімією обійдеться вам від 100 євро на місяць.
 4. Транспорт. Всі студенти в Словаччині мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на міські види транспорту.
 5. Медична страховка. Медична страховка для студентів обійдеться в суму від 100 євро на рік.
 6. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Словаччині, як правило вже входить у вартість проживання, а університети надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 15 - 20 євро на місяць.
 7. Розваги. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси і хобі. Якщо врахувати стандартні потреби - це 30 - 50 євро на місяць.

Разом, в середньому студент, який навчається на мовних курсах, а пізніше на безоплатній формі навчання у ВНЗ, проживає в державному гуртожитку при університеті Словаччини витрачає близько 250 євро на місяць

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Словаччині? Як подати заяву на стипендію або грант? Які пільги та знижки і є у студентів з міжнародною студентською картою ISIС? Як знайти студентський підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір мовної школи і курсів в Словаччині. Зарахування на обрану програму
 2. 2. Консультація по підготовці пакету документів для нострифікації атестату чи диплому
 3. 3. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для отримання ВНЖ з метою навчання в Словаччині
Пакет КОМПЛЕКС
 1. 1. Підбір мовної школи і курсів в Словаччині. Зарахування на обрану програму. Отримання оригіналів підтверджуючих документів
 2. 2. Бронювання гуртожитку і отримання підтверджуючих документів
 3. 3. Апостиль атестата або диплома, перевірка виписок зі школи або університету
 4. 4. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для отримання ВНЖ з метою навчання в Словаччині
 5. 5. Витребування довідки про несудимість і проставлення апостиля
 6. 6. Бронювання гуртожитку
 7. 7. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 8. 8. Інструкція по збору і виїзду на навчання, бронь квитків
Пакет ПРЕМІУМ
Тільки для зарахування на ексклюзивну програму БЕЗКОШТОВНИХ річних мовних курсів при державному університеті Словаччини
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання в Словаччині, надання інформації про умови вступу після завершення навчання на мовних курсах
 2. 2. Подача вступного заяви, оплата держмита
 3. 3. Комунікація з приймальною комісією з усіх питань зарахування
 4. 4. Відправлення оригіналів документів для зарахування до ВНЗ
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування до ВНЗ
 6. 6. Нострифікація атестата (включаючи апостиль, переклади та завірення)
 7. 7. Підготовка пакету документів для отримання студентського ВНЖ
 8. 8. Бронь гуртожитку при університеті в Словаччині
 9. 9. Бронь квитків
 10. 10. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 11. 11. Зустріч по приїзду, заселення в гуртожиток, супровід до перекладача, подачі документів на ВНЖ, проходження медкомісії
 12. 12. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Словаччині

Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по топовим мовним курсам Словаччини з можливістю відвідати ВНЗ та студентські гуртожитки

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Ми супроводжуємо весь процес зарахування, отримання візи та навчання на мовних курсах в Словаччині
1
Консультація та підбір найбільш придатної підготовчої програми і мовної школи
2
Заповнення анкет, надання документів, реєстрація на обраний мовний курс
3
Підписання договорів, внесення передоплати, бронь гуртожитку, отримання оригіналів про зарахування
4
Підготовка документів для нострифікації атестату чи диплому, інструкції по виїзду, зустріч після прибуття, оформлення ВНЖ
МОВНІ КУРСИ В СЛОВАЧЧИНИ

Ми зібрали для Вас повний список мовних курсів в Словаччині та університетів без вступних іспитів.
Ми надаємо знижки на будь-яку підготовчу програму за умови раннього бронювання

ЗНАЙТИ ЗНИЖКУ

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Друзі! Кіпрський міжнародний університет запрошує студентів бакалаврату українських вишів взяти участь в програмах обміну. Навчання протягом одного або двох семестрів

ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 30% НА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ВІД Active Study! Якщо Ви прагнете працювати лікарем в відмінно обладнаних клініках в європейській

Цього року у виставці будуть представлені більшість державних і приватних вищих навчальних закладів Познані: Вища школа логістики, Економічний університет, Вища

Друзі! Всім, хто планує здобути якісну європейську вищу освіту - сьогодні розповідаємо про Стокгольмську Школу Економіки в Ризі. Стокгольмська Школа

Міністерство праці та соціального захисту Чехії опублікувало статистику по зарплатах в країні за 1 півріччя 2015 року. Офіційний курс чеської

З 2016-2017 навчального року в польському університеті можна здобути вищу освіту за такою актуальною і популярною спеціальності на державній акредитованій

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Польща прийняла і підписала нову програму реформування всіх галузей освіти, яка вже почала реалізовуватися польськими

Кожен іноземець в Чехії зобов'язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню