5 способів підтримки здорового способу життя студентів Нью-Йоркського університету в Празі

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії – UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на високу успішність і успіхи в наукових дослідженнях їх студентів. Яким же чином Університет залучає своїх студентів в спортивне життя:

– В Університеті створено футбольну та баскетбольну команди, які регулярно беруть участь у змаганнях з іншими чеськими вишами, а всі вболівальники можуть отримати фірмові бейсболки і футболки своєї улюбленої команди.

– Студенти мають вільний доступ і знижки в багато фітнес-центри Праги. Аеробіка, силова йога та багато іншого – вибір величезний.

– Кожен студент має ваучер на безкоштовне відвідування Podolí – найбільший в Празі критий і відкритий басейни, а також фітнес-центр

– Якщо Ви фанат йоги – у Вас є можливість подати заявку на заселення в просторі апартаменти з зеленим двориком – йога на природі – найкраще рішення.

– Спорт і відпочинок в Університеті йдуть рука об руку. У студентів є цілий перелік знижок на СПА процедури і релакс.

Active Study забезпечує прямий вступ в Нью-Йоркський університет. Телефонуйте або заповнюйте анкету на нашому сайті – ми з радістю розповімо, як проходить процедура вступу!

Меню