Додаткові послуги агентства в умовах карантину

В умовах нової реальності обмежень пов’язаних з COVID-19 і всіма карантинними заходами, що запроваджуються урядами різних країн, наші клієнти зіткнулися з величезною кількістю питань щодо оформлення документів і перетинанню кордонів. Крім цього, ситуація ускладнюється ще й тим, що такі правила, норми і роз’яснення до них змінюються щотижня. На практиці це виглядає так, що планувати приїзд на навчання, збирати документи, купувати квитки можна керуючись однією інформацією, а в день поїздки все може помінятися кардинальним чином.

Наша компанія взяла на себе всі роботи по отриманню такої інформації, запитам від офіційних органів, міністерствами, відомств і т.д. для консультації наших клієнтів і допомоги в плануванні навчання, поїздок і бюджету, який, безумовно, збільшився в зв’язку з необхідністю проведення тестів, обсервації, нестандартних маршрутів поїздок для студентів і батьків.

Ми дотримуємося думки, що COVID – це загальна проблема для всіх людей, подолати яку буде значно легше допомагаючи один одному, а не наживаючись на обставинах. COVID додав багато складнощів у життя всіх людей без винятку. Такі консультації з нашого боку і збір необхідної інформації – це близько 15 – 20% додаткової роботи для наших фахівців. Тим ні менш, ми прийняли рішення включити їх в усі наші пакети послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Вартість послуг на цій підставі не переглянута і підвищуватися не буде. Ми, як і раніше, будемо якісно виконувати свою роботу. Всім бажаємо залишатися здоровими і бережіть себе!

Меню