Консалтинг та коучінг – вища освіта в Польщі! Вперше з цього року можна отримати ступінь бакалавра та європейський диплом за цією спеціальністю!

З 2016-2017 навчального року в польському університеті можна здобути вищу освіту за такою актуальною і популярною спеціальності на державній акредитованій програмі. До цього компетенції в цій галузі можна було отримати тільки під час післядипломної освіти або курсів.

Унікальна програма навчання, з’явилася у відповідь на попит ринку праці в Європі на фахівців, що надають послуги в консультуванні, тренінгах, а також в процесі коучингу. Понад 70% занять матимуть практичний характер, в тому числі 400 годин будуть включати в себе коуч-сесії, тренінги та семінари. Заняття проводитимуть тренера, консультанти і коучі з багаторічним досвідом роботи, які співпрацюють і навчали такі компанії як: Komputrоnik, PGNiG, Poczta Polska, Dell Products, Kler, MAN Bus.

У студентів буде можливість вивчення модулів, що проводяться в повному обсязі англійською мовою – International Studies і Civil Society, які додатково допоможуть поліпшити вашу мову.

Програма передбачає проходження курсів консультантів: «Easy business» – підготовчої програми для отримання європейського сертифіката ділових компетенцій European Business Competence Licence. Додатково надається можливість отримання диплома REFA-тренера, який відкриває шлях для отримання тренерської ліцензії категорії А, B або C.

Диплом бакалавра в області консалтингу та коучингу – відмінна можливість отримати першу або другу вищу освіту, міжнародний диплом і сертифікацію по перспективнії професії! Період навчання – 3 роки, а вартість – всього 1440 євро на рік.

Набір на навчальний рік 2016 – 2017 відкрито!

Спеціальність нова – тому кількість місць обмежена.

Звертайтеся, і ми допоможемо правильно і в строк оформити вступні документи!

Меню