Стокгольмська школа економіки в Ризі

Друзі! Всім, хто планує здобути якісну європейську вищу освіту – сьогодні розповідаємо про Стокгольмську Школу Економіки в Ризі.

Стокгольмська Школа Економіки в Ризі входить в топ 30 бізнес шкіл Європи. ВНЗ пропонує програму бакалавріату в галузі бізнесу та економіки з наступними особливостями:

– 3 роки навчання англійською мовою;

– викладачі з більш 10-ти країн світу, серед яких Швеція, Німеччина, Фінляндія, Данія і США;

– вибір 2-х спеціалізацій на третьому році навчання з наступних – економіка, фінанси, цифровий маркетинг та підприємництво;

– стипендія шведського уряду, повністю покриває вартість навчання в € 6,000 в рік, проживання в гуртожитку і € 2,000 стипендії на рік на кишенькові витрати для абітурієнтів з України, Білорусії, Молдови та Грузії.

Навчання в Стокгольмської Школі Економіки в поєднанні з численними студентськими організаціями, такими як Student Association, Investment Fund, Debate Society дає Вам безліч можливостей реалізувати себе. Ці студентські організації не тільки займаються часткової організацією навчального процесу, а й проводять різні інвестиційні ігри та змагання, вечірки, видають власну університетську газету, організовують одні з найбільших в Європі бізнес змагання і дебати, беруть участь в турнірах в Оксфорді та Кембриджі, тощо.

Однією з можливостей є провести семестр за обміном в університеті таких країн як США, Німеччина, Нідерланди, а також Гонконг.

Саме тут Ви зможете набути досвіду роботи в компанії вже навіть після першого року навчання. Одними з популярних напрямків є робота в таких банках як SEB і Swedbank, а також в таких компаніях як airBaltic, Ernst & Young та KPMG.

Стокгольмська Школа Економіки в Ризі забезпечує Вам успішне майбутнє: наші випускники продовжують навчання на магістратурі в понад 115-ти університетах світу, серед яких Гарвард, Кембридж, Лондонська школа економіки і політичних наук та інші. 97% випускників відразу після навчання отримують пропозицію роботи.

Надзвичайно широкий спектр предметів, які вивчаються в обов’язковому порядку, незалежно від вибору спеціалізації, а саме мікроекономіка, бухгалтерська справа, маркетинг, менеджмент, лабораторія підприємництва, стратегія, дослідження ринку, підприємницьке право та ін., А також додаткові курси з іноземних мов (французька , німецька, шведська, латвійський, іспанська), підготовка договорів, переговори і вирішення конфліктів, аудит та оподаткування, фінансова математика – все це дає Вам безліч можливостей в буду щем і знання всього необхідного для ведення бізнесу в різних сферах.

Крім цього в ВУЗом Ви можете познайомитися в віртуальному турі.

Про умови вступу, тестування та інші важливі моменти Ви можете дізнатися у наших консультантів!

Меню