В Чехії зростає попит на економістів

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують займати одну з лідируючих позицій в списку найбільш затребуваних спеціальностей. Зараз фінансові та економічні фірми в Чехії і компанії – представники середнього і великого бізнесу гостро потребують економістів, банкірів, фінансистів, бухгалтерів. Очікується, що до 2020 року випускників економічних спеціальностей стане на третину менше через демографічну кризу. Роботодавці думають, як залучати нових студентів. На думку фахівців, роботодавцям доведеться постаратися, щоб утримати своїх співробітників, а також приймати на роботу фахівців у віці.

Виходить так, що талановиті студенти, які вивчають економіку в Чехії, хочуть придумати щось нове і заснувати власний бізнес. А зростання економіки в країні – дуже цьому сприяє. Деякі вважають за краще продовжити навчання, а потім виїхати за кордон. Все це ускладнює життя фірмам, які розраховують на нових випускників. Тепер вони побоюються, що в майбутньому ситуація ускладниться ще більше. Через це компанії намагаються якомога швидше вирішити проблему з нестачею працівників.

На сьогоднішній день більше 90% студентів економічних факультетів, в тому числі й іноземні студенти, до останнього семестру навчання вже мають пропозиції від роботодавців. І їм є з чого вибирати!

Вибирають Чехію для отримання якісної вищої економічної освіти та подальшої роботи в престижних європейських компаніях. Навчання в державних університетах безкоштовне, а конкурс під час вступу мінімальний!

Використовуйте свій шанс разом з нами – ми допоможемо зробити Вам правильний вибір!

Меню