Нью-Йоркський університет в Празі –
єдиний університет, що має чеську, британську та американську акредитації
Нью-Йоркський університет в Празі UNYP

Нью-Йоркський університет по праву вважається кращим і найбільшим приватним вищим навчальним закладом в Чехії з повністю англомовним навчанням. Університет спеціалізується на програмах бізнес-адміністрування, комунікацій, фінансів, IT-менеджменту, маркетингу, міжнародних економічних відносин, англійської мови та літератури, психології. UNYP пропонує акредитовані програми бакалаврату, магістратури, MBA і PhD в партнерстві з престижними міжнародними університетами в Сполучених Штатах та Європі. На даний час в університеті здобувають вищу освіту понад 800 студентів з 60 різних країн. З них близько 19% з України, Білорусі та Росії. Більша частина викладачів - носії англійської мови, 79% мають докторський ступінь. UNYP має кілька навчальних корпусів в Європі: у Празі, Афінах, Салоніках та Лондоні. Празький ВНЗ розташований в самому центрі міста, в його історичній частині.

UNYP отримав підтримку від державних університетів в Празі і продовжує підтримувати тісні відносини з Карловим університетом, Університетом економіки в Празі і Чеським технічним університетом у Празі. Багато викладачів UNYP також є викладачами в цих університетах. UNYP також тісно співпрацює з великими багатонаціональними фірмами, розташованими в Празі, і організовує стажування, які дадуть студентам можливість застосувати свої навички в діловій обстановці.

Нью-Йоркський університет пропонує велику різноманітність стипендій своїм студентам: за видатні успіхи в навчанні, спортивна стипендія, житлова стипендія, соціальна стипендія, сімейні знижки і т.д., які можуть покрити від 5 до 100% вартості навчання у ВНЗ. Університет, крім академічних програм, має сої власні підготовчі курси з англійської мови. Вони тривають від 1 семестру до 1 року.

 

Програми бакалаврату:

  • Бізнес-адміністрування

- управління персоналом

- маркетинг

- спортивний менеджмент

   • Комунікації і медіа
   • Міжнародні відносини
   • Психологія
   • IT менеджмент
   • Англійська мова та література
 •  

Програми магістратури UNYP:

  • Психологія
  • Міжнародний менеджмент
  • Стратегічні комунікації

Для вступу кожна спеціальність і програма має свої вимоги і перелік предметів для вступних тестів та інтерв'ю. Крім цього, майбутнім студентам необхідно грамотно підготувати повний пакет документів, з огляду на особливості вимог до іноземців. Вступні заяви Нью-Йоркський університет приймає протягом всього року, вступні іспити проводить кілька разів на рік. Затягувати з датою подачі вступного заяви категорично не рекомендуємо - чим пізніше подається заявка - тим більше ризик відсутності місця на обраній програмі.

З огляду на існуючу процедуру вступу до UNYP в Празі з особливими вимогами підготовки документів для іноземців, найкращим рішенням буде поїхати на спеціальні підготовчі курси для вступу в приватні університети. Більш детально про підготовчі курси читайте тут.

Ми з радістю відповімо на всі ваші додаткові запитання в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ І МОВНІ КУРСИ ДЛЯ УСПІШНОГО ВСТУПУ ДО НЬЮ-ЙОРКСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Як успішно підготуватися і вступити?

Як вчитися англійською мовою і скільки це коштує?

Як вибрати студентський гуртожиток і отримати візу?

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ
Відеопрезентація Університету
ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ
ПРИВАТНІ УНІВЕРСИТЕТИ

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових державних і приватних університетів в Чехії з описом програм навчання

ЗАВАНТАЖИТИ

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Меню