Вступ до Штудіенколегу Німеччини -
ми безкоштовно перевіримо ваші шанси на вступ і надамо консультацію, як їх підвищити, перед початком оформлення договору
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО НАВЧАННЯ В ШТУДІЄНКОЛЕГІ В НІМЕЧЧИНІ
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
Штудіенколег в Німеччині - це спеціальна підготовка іноземних студентів до подальшого навчання в університеті Німеччини. Диплом про закінчення Штудіенколегу - одна з обов'язкових вимог для вступу до ВНЗ. Навчання в державному Штудіенколегу повністю безкоштовне.
ПІДГОТОВКА ДО ПОДАЛЬШОГО НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ
Всі ми знаємо про високу якість німецького освіти. Навчання в ШтудіенколегУ - не виняток. Студенти вивчають німецьку мову і майбутні предмети за своєю спеціальністю в режимі 28 - 30 годин на тиждень.
АДАПТАЦІЯ
Для вступу до університету Німеччини потрібно закінчити Штудіенколег або один курс університету в Україні. Перевага навчання в Штудіенколегу - це більш поглиблені знання німецької, предметів, а так само адаптація до самостійного життя і навчання за кордоном
ПРОГРАМИ FAST-TRACK І FOUNDATION
Крім навчання в Штудіенколегу, деякі університети в Німеччині пропонують іноземним абітурієнтам пройти спрощені програми підготовки до вступу в університет, які замінюють Штудіенколег. Підходять такі програми виключно для навчання в обраному ВНЗ.
ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ І ШТУДІЄНКОЛЕГ В НІМЕЧЧИНІ

У Німеччині налічується понад 30 різних коледжів доуніверситетської підготовки для іноземних студентів - Штудіенколегів (Studienkolleg). Кожен з них має свій набір курсів для підготовки до вступу на різні спеціальності.

G-Kurs - для вступу на мистецтвознавчі або мовні спеціальності. Також під цей курс може потрапляти психологія і юриспруденція.

M-Kurs - для майбутніх біологів, хіміків, дантистів, медиків, агрономів, спортсменів, фармацевтів, ветеринарів і тд.

T-Kurs - архітектура, інформатика, фізика, машинобудування, географія, мінералогія, математика і тд.

W-Kurs - менеджмент, економіка, соціологія, економічна географія, політекономія, фінанси і тд.

S-Kurs - мовознавчі, історичні, суспільствознавчі напрямки

Прийом заяв і документів Штудіенколеги в Німеччині ведуть два рази на рік - на зимовий і літній семестри. Дедлайни подачі у всіх різні, це потрібно враховувати при підборі навчальних закладів. Сама процедура подачі документів відбувається або через університет, або через сервіс Уні-ассист, або ж безпосередньо в Штудіенколег.

Вступ до Штуденколегу Німеччини конкурсний. Для зарахування необхідно, як правило, скласти іспити з німецької мови і деяких предметів в залежності від курсу і самого Штудіенколегу (математика, англійська, основи природознавства, гуманітарні спеціальності). Основні необхідні документи для вступу до Штудіенколегу:

 1. Атестат з додатком, апостилем і завіреним перекладом на німецьку
 2. Сертифікат про знання німецької на рівні В1 - В2
 3. Мотиваційний лист і автобіографія

Є ряд Штудіенколегів, які звільняють абітурієнтів від здачі вступного іспиту з німецької мови, якщо студент пред'являє сертифікат на рівні знань від В2. Кількість таких Штудіенколлег не велика, про таку можливість вас поінформує консультант нашої компанії при підборі навчальних закладів в Німеччині з огляду на вашу індивідуальну ситуацію.

Для тих абітурієнтів, які мають більш низькі шанси на вступ в державні Штудіенколеги або не впевнені в своїх знаннях німецької, можна розглянути вступ і навчання в приватних Штудіенколегах. Умови вступу в такі навчальні заклади більш м'які, іноді і зовсім без вступних іспитів. Але навчання платне і становить від 3000 євро в рік.

Наша первинна консультація з підготовки та вступу до Штудіенколегу Німеччини і оцінка шансів на вступ - БЕЗКОШТОВНА!

Залишайте запит на нашому сайті будь-яким зручним для вас способом - найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець і надасть консультацію.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Навчання у всіх Штудіенколегах Німеччини проходить німецькою мовою. На відміну від навчання в університетах - відвідування всіх занять строго обов'язково. У студентів немає можливості самостійно складати свій графік навчання і вибирати предмети. Навчання в Штудіенколегу триває 2 семестри, протягом яких студенти вивчають німецьку мову і 3 - 4 предметів в залежності від обраного курсу. Режим занять - 28 - 30 академічних годин на тиждень. Для прикладу можемо розглянути більш детально популярний серед українських студентів державний Штудіенколег Гейдельберг.

Курс Т (технічний напрямок). Досліджувані предмети: німецька, математика, фізика, хімія або інформатика (в залежності від майбутньої спеціальності)

Курс W (економічний напрямок). Досліджувані предмети: німецька, математика, народна економіка / Економіка підприємства / бухгалтерія, англійська, географія / Соціологія або інформатика (в залежності від майбутньої спеціальності)

Курс М (медичний, біологічний напрямок). Досліджувані предмети: німецька, математика, фізика, хімія, біологія

Курс G (гуманітарний напрямок). Досліджувані предмети: німецька, історія, література, географія / соціологія.

Курс S (мовознавчий, історичний, суспільствознавчий напрямок). Досліджувані предмети: німецька, англійська, історія, географія / соціологія або математика (в залежності від майбутньої спеціальності).

Завершується навчання в Штудіенколегі здачею випускних іспитів Feststellungsprüfung (FSP) і отриманням диплома. Диплом визнається по всій території Німеччини і дає право вступати до будь-якого університету на спеціальність в рамках пройденого курсу. Для здачі випускного іспиту необхідно заздалегідь на нього зареєструватися за 3-6 місяців і отримати допуск в самому Штудіенколегу. Допуск отримують ті студенти, які не мають проблем з пропусками, показують хороші результати навчання, пройшли проміжні тестування та співбесіди. Сам Feststellungsprüfung проходить у вигляді письмового тесту з німецької та 2-3 предметів з навчального плану. Іноді в комбінації письмовий тест і усний іспит. У разі нездачі іспиту - можна повторити спробу через пів року. Так само, у іноземних студентів є можливість здати Feststellungsprüfung екстерном і зовсім без навчання в Штудіенколегу. В такому випадку необхідно зважити всі за і проти і врахувати той ризик, що в разі невдачі, у студента немає права на перездачу.

Навчання в державних і приватних Штудіенколегах не відрізняється своєю організацією. Особливу увагу слід звернути на рейтинг таких навчальних закладів при виборі.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Самим бюджетним і бажаним варіантом проживання для іноземних студентів в Німеччині є гуртожитки. Однак, отримати заповітне місце в державному гуртожитку завдання не з легких. Особливо погано з цим питанням справи йдуть в великих містах з великою кількістю навчальних закладів та відповідно - іноземних або іногородніх студентів. Тому зайнятися питанням житла необхідно якомога раніше. Бронюванням і заселенням в державні гуртожитки займається єдина державна організація в Німеччині - Studentenwerk. Черга на очікування кімнати може становити від декількох місяців до 2 років. Але є і хороші новини - для постановки на таку чергу Studentenwerk не вимагає підтвердження зарахування в університет або Штудіенколег.

Найпоширеніші види проживання в студентських державних гуртожитках:

 • Апартаменти (Appartment): маленька студія (15-18м2) з власною ванною і кухнею
 • «Подвійні» апартаменти (Doppelappartment): власна кімната, ванна і кухня використовуються двома студентами
 • «Подвійна» кімната (Doppelzimmer): власна кімната, ванну ділять двоє, кухня загальна на кілька студентів
 • Кімната на одного (Einzelzimmer): власна кімната, найчастіше з раковиною, ванна і кухня загального користування (на 6-12 осіб)
 • «Спільний» поверх (Flurgemeinschaft): на одному сходовому майданчику знаходяться кілька кімнат, кухня і ванна загальні
 • «Полуапартаменти» (Halbappartment): Вид проживання в гуртожитку: власна кімната і ванна, кухня загальна

Альтернативою державним гуртожитках можуть бути приватні гуртожитки, церковні гуртожитки, кімнати або квартири в оренду. Умови проживання, стан ремонту, меблів, розміри кімнат, віддаленість від кампуса і розмір оплати - в такому випадку будуть відрізнятися. Так само, слід пам'ятати про такі можливості, як спільна оренда квартири і проживання в приймаючій сім'ї.

ЦІКАВО! У Німеччині загальна організація студентів розробила і запустила програму проживання студентів в обмін на допомогу. Таким чином, оплата оренди кімнати або мінімальна, або і зовсім відсутня. У чому її суть. Студенти проживають в одному будинку або квартирі з людьми, які вимагають допомоги в силу віку або медичних показань. Допомагають їм з побутом і господарством з розрахунку 20 годин на тиждень, а за це отримують можливість безкоштовного проживання.

Ми в обов'язковому порядку консультуємо наших клієнтів, як шукати всі можливі варіанти житла, на що слід звернути увагу.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Весь процес підготовки документів та подачі на візу досить трудомісткий. Необхідно з усією уважністю поставитися до всіх вимог Консульства. Брак хоча б одного документа або подача в неналежній формі спричинить за собою відмову в прийнятті заяви або до відмови у видачі візи. Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства. Починати процес отримання візи потрібно якомога раніше. В першу чергу, це пов'язано з великою кількістю бажаючих отримати довгострокову візу до Німеччини і невеликою пропускною здатністю візового відділу Німеччини. До цього ж, дати подання розбираються швидко і буває, що на момент подачі їх уже немає. Візовий відділ Посольства Німеччини перебуває в Києві, для подачі заяви і пакета документів необхідно приїхати туди особисто в день, який вам був призначений при реєстрації.

Зі стандартного переліку необхідних документів у вас має бути на день подачі:

 1. Лист запрошення з Консульства на призначений особисто Вам день і час подачі
 2. Запрошення від німецького навчального закладу (мовна школа, Штудіенколег, вуз чи будь-який інший навчальний заклад) або підтвердження участі в конкурсі (підтвердження подачі документів до приймальної комісії)
 3. Закордонний паспорт
 4. Внутрішній паспорт
 5. Анкета-заява про видачу дозволу на перебування
 6. Біометричні фотографії
 7. Поліс медичного страхування
 8. Мотиваційний лист німецькою мовою
 9. Резюме / коротка біографія (Lebenslauf) німецькою мовою
 10. Навчальні документи (атестат, довідка з вузу, диплом)
 11. Підтвердження знання мови
 12. Підтвердження платоспроможності (блокований рахунок, порука або стипендія)
 13. Для неповнолітніх: свідоцтво про народження з апостилем; нотаріально оформлена згода батьків або законних опікунів на виїзд і тривале перебування в Німеччині. У згоді обов'язково повинен бути зазначений представник-опікун.

 

Всі документи, які подаються до Візового центру повинні міть нотаріальний / завірений переклад на німецьку мову. Термін розгляду візової заяви та пакету документів становить від 12 до 15 тижнів. При подачі документів до Візового центру Німеччини, співробітники візового відділу можуть провести співбесіду зі студентом.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів до навчальних закладів Німеччини і отримання довгострокових національних віз. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з візовим офіцером. Крім того, ми консультуємо наших клієнтів і супроводжуємо при продовженні віз на території Німеччини.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з навчання в Штудієнколегу в Німеччині буде складатися з таких статей витрат.

 1. Вартість підготовчої програми в Німеччині. У разі, якщо ви прийняли рішення навчатися в приватному Штудієнколегу. Вартість мовних курсів за потреби Читати докладніше (посилання на сторінку Мовні курси в Німеччині)
 2. Навчання в Штудієнколегі. БЕЗКОШТОВНО якщо ви вчитеся в державному Штудієнколегі. Семестрові внески в державних Штудієнколегах Німеччини складають в середньому від 100 до 300 євро на семестр.
 3. Книги, навчальні матеріали - 20 - 40 євро на місяць.
 4. Проживання в гуртожитку або студентській резиденції. Вартість бюджетного студентського житла складає від 150 євро в місяць, вартість оренди кімнати або приватного гуртожитку - в середньому 700 євро на місяць.
 5. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. У всіх гуртожитках є обладнані кухні, де можна самостійно готувати і не переплачувати за ресторан або кафе. Більшість університетів пропонує своїм студентам сніданки і обіди в студентських їдальнях. В середньому, витрати на харчування складуть 200 - 400 євро на місяць.
 6. Транспорт. Всі студенти в Німеччині мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на міські види транспорту. Витрати на громадський транспорт складуть 50 - 90 євро на місяць
 7. Медична страховка. Всі іноземні студенти в Німеччині зобов'язані мати медичну страховку. Така страховка обійдеться в суму від 30 до 100 євро на місяць в залежності від типу страхової компанії.
 8. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Німеччині, як правило вже входить у вартість проживання, а Штудієнколеги надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 20 - 40 євро на місяць.
 9. Розваги, одяг, особисті покупки. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси, хобі і т.д. Якщо врахувати, що стандартні потреби - це екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатр, музеї, виставки, то в середньому витрати становитимуть 70 - 130 євро на місяць.

 

Разом, в середньому студент в Німеччині, який вчиться на безоплатній формі навчання і проживає в гуртожитку при університеті, витрачає близько 853 євро на місяць. Ця сума є офіційним прожитковим мінімумом, саме з неї йде відрахування на блокованому рахунку. Навіть попри те, що навчання в Німеччині безкоштовне, бюджет на проживання у студента виходить досить відчутним. Але при грамотному підході його можна істотно зменшити. Як? Проживання - спільне проживання в квартирі це реальний спосіб знизити витрати в двоє. Харчування - готувати самому і їсти в студентських їдальнях - потрібно лише організованість і планування в цьому питанні. Одяг та інші покупки - можна використовувати популярні ресурси для пошуку найвигідніших цін і замовлення товарів онлайн. Підручники - книги б / у можна з легкістю знайти у студентів старших курсів.

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Німеччині? як подати заяву на стипендію? Які пільги і знижки є у студентів з міжнародної студентської карті ISIС? Як знайти студентський підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір Штудіенколегів, уныверситетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Консультація по підготовці пакету документів для подачі і зарахування
 3. 3. Консультація по подачі заявок на гуртожиток
 4. 4. Консультація за медичною страховкою, оформлення поліса
 5. 5. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової національної візи з метою навчання в Німеччині
 6. 6. Консультація з відкриття блокованого рахунку
Пакет КОМПЛЕКС
 1. Подача документів в 3 Штудіенколега
 2. 1. Підбір Штудіенколегів, ВНЗ, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 3. 2. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для подачі і зарахування
 4. 3. Вичитування і коригування мотиваційного листа та автобіографії
 5. 4. Реєстрація на веб-порталах для абітурієнтів
 6. 5. Заповнення всіх аплікаційних форм
 7. 6. Подача документів в 3 Штудіенколега
 8. 7. Приклади вступних іспитів
 9. 8. Отримання запрошення / допуску до іспитів
 10. 9. Подача апеляції при необхідності
 11. 10. Реєстрація в Штудіенколегу після вступу
 12. 11. Подача заяв на бронювання гуртожитків
 13. 12. Консультація за медичною страховкою і оформлення поліса
 14. 13. Запис на подачу документів на візу в візовий відділ Консульства Німеччини
 15. 14. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для отримання довгострокової національної візи з метою навчання в Німеччині, заповнення візової анкети
 16. 15. Інструкція по прибуттю, бронь квитків
1200
ЗАКАЗАТЬ
Пакет ПРЕМІУМ
 1. Подача документів в 3 Штудіенколега
 2. 1. Підбір Штудіенколегів, ВНЗ, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 3. 2. Реєстрація на мовні курси при необхідності
 4. 3. Підготовка пакетів документів для подачі і зарахування, включаючи апостилі, переклади та завірення
 5. 4. Вичитка і коригування мотиваційного листа та автобіографії
 6. 5. Реєстрація на здачу мовних іспитів і TestAS при необхідності
 7. 6. Реєстрація на веб-порталах для абітурієнтів
 8. 7. Заповнення всіх аплікаційних форм
 9. 8. Подача документів в 3 Штудіенколега
 10. 9. Приклади вступних іспитів
 11. 10. Відправка документів в Штудіенколеги
 12. 11. Отримання запрошення / допуску до іспитів
 13. 12. Подача апеляції при необхідності
 14. 13. Друга спроба вступу до обраних Штудіенколегів в разі невступу з першого разу
 15. 14. Реєстрація в Штудіенколегі після вступу
 16. 15. Подача заяв на бронювання гуртожитків
 17. 16. Консультація за медичною страховкою і оформлення поліса
 18. 17. Запис на подачу документів на візу в візовий відділ
 19. 18. Надання опікуна на території Німеччини (послуги опікуна оплачуються додатково)
 20. 19. Консультація з підготовки та перевірка пакету документів для отримання довгострокової національної візи з метою навчання в Німеччині, заповнення візової анкети
 21. 20. Інструкція по прибуттю, бронь квитків
НАШІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ, які можна замовити окремо

 

Додатковий Штудіенколлег в пакетах КОМПЛЕКС і ПРЕМІУМ

150 €

Підбір Штудіенколлег, ВНЗ і програм навчання

100 €

Написання автобіографії

50 €

Написання мотиваційного листа

100 €

Апостилі, переклади, нотаріальні завірення

Залежно від терміновості

Зустріч, трансфер, супровід в Німеччині

від 200 €

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання в Німеччині, оцінка шансів на вступ, рекомендації щодо підвищення шансів
2
Ухвалення рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
ДЕРЖАВНІ ШТУДІЄНКОЛЕГИ
ПРИВАТНІ ШТУДІЄНКОЛЕГИ

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових державних і приватних Штудіенколегів в Німеччині з описом програм навчання

ЗАВАНТАЖИТИ

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Друзі! Кіпрський міжнародний університет запрошує студентів бакалаврату українських вишів взяти участь в програмах обміну. Навчання протягом одного або двох семестрів

ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 30% НА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ВІД Active Study! Якщо Ви прагнете працювати лікарем в відмінно обладнаних клініках в європейській

Цього року у виставці будуть представлені більшість державних і приватних вищих навчальних закладів Познані: Вища школа логістики, Економічний університет, Вища

Друзі! Всім, хто планує здобути якісну європейську вищу освіту - сьогодні розповідаємо про Стокгольмську Школу Економіки в Ризі. Стокгольмська Школа

Міністерство праці та соціального захисту Чехії опублікувало статистику по зарплатах в країні за 1 півріччя 2015 року. Офіційний курс чеської

З 2016-2017 навчального року в польському університеті можна здобути вищу освіту за такою актуальною і популярною спеціальності на державній акредитованій

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Для вступу до ВНЗ Німеччини існує два основних шляхи, як це зробити. Перший - вступити

Польща прийняла і підписала нову програму реформування всіх галузей освіти, яка вже почала реалізовуватися польськими

Кожен іноземець в Чехії зобов'язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню