Поліцеальні школи в Польщі -
європейський сертифікат та БЕЗКОШТОВНЕ навчання
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОЛІЦЕАЛЬНИІ ШКОЛИ В ПОЛЬЩІ
СЕРЕДНЬО-СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Поліцеальні школи були створені для швидкого практичного навчання дорослих від 18 років затребуваним професіям з подальшим працевлаштуванням. Поліцеальні школи підходять для навчання іноземців та є підставою для отримання візи
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
Навчання в більшості поліцеальних шкіл безкоштовне. Основна вимога для вступу - наявність атестата про повну загальну середню освіту, знання польської мови на рівні від А2, вік від 18 років без обмежень
НАВЧАННЯ І РОБОТА
Графік навчання в поліцеальних школах побудований спеціальним чином, щоб студенти могли навчатися і працювати. Навчання проводиться у вихідні дні, вечірній час або кілька днів на тиждень
ШИРОКИЙ ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Найбільшою популярністю серед наших студентів користуються такі спеціальності: системний адміністратор, турагент, адмистратор офісу, спеціаліст з охорони праці, масажист-фізіотерапевт, майстер манікюру, косметолог, асистент стоматолога, молодший вихователь, експедитор
ПОЛІЦЕАЛЬНІ ШКОЛИ У ПОЛЬЩІ

Як вступити в Поліцеальну школу? Для початку потрібно вибрати спеціальність і сам навчальний заклад. Не всі школи безкоштовні для іноземців, але навіть при наявність оплати - вона цілком прийнятна для дорослої працюючої людини. Всі школи ведуть викладання польською мовою - тому одна з головних вимог - знання польської на початковому рівні, мінімум А1, А2. Багато наших студентів вступили з рівнем А1 і по приїзду на навчання продовжують вивчати польську мову і вчитися в поліцеальной школі одночасно. Як ми вже згадували, поліцеальна школа - це місце, де вчаться дорослі, а значить на момент зарахування вам повинно бути не менше 18 років, вікового обмеження «до» немає. З освітніх документів у вас повинен бути атестат про повну загальну середню освіту, диплом про середньо-спеціальну або вищу освіту. Також буде потрібна медична довідка. Вступних іспитів або тестів немає. Ми підготуємо повний пакет документів для зарахування відповідно до вимог обраної поліцеальной школи і перешлемо оригінали. Крайніх термінів подачі документів немає, приступити до навчання можна з зимового або весняного семестрів. З більш детальними запитаннями звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом - ми завжди на зв'язку і надамо вам консультацію з навчання в поліцеальних школах Польщі!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Тривалість навчання в поліцеальних школах залежить від конкретної спеціальності, яку Ви вибрали і становить від 1 до 2,5 років. Наприклад, такі спеціальності, як: вихователь дитячого садка, управління персоналом, маркетинг і менеджмент, масаж і фізіотерапія, дієтологія, реклама, особистий тренер, дизайнер одягу, стиліст і багато інших - тривалість навчання становить один рік. На спеціальностях таких, як: опікун в будинку пристарілих, гігієніст, помічник зубного техніка, ландшафтний архітектор, фоторгаф, графічний дизайнер - навчання триває два роки.

Розклад занять в поліцеальних школах спеціально побудований таким чином, щоб студенти могли поєднувати навчання і роботу. Існує 3 варіанти навчання: денне (кілька днів на тиждень з 9.00 до 16.00), вечірнє (кілька днів на тиждень з 16.00 до 21.00), заочне (вихідні дні). Пропускати заняття без поважних причин категорично заборонено, в деяких школах існує навіть система штрафів за пропуски.

При всіх поліцеальних школах створені агентства з працевлаштування, які абсолютно безкоштовно допомагають знайти роботу студентам і випускникам. По закінченню школи випускники отримують польський сертифікат державного зразка і так званий сертифікат «Europass» англійською мовою, який дозволяє їм працювати в Європейському Союзі.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Поліцеальні школи як правило не мають соих власних студентських гуртожитків, але активно сприяють поселенню в гуртожитку або студентському будинку при державних або приватних університетах. Студенти так само, можуть проживати в орендованих кімнатах або квартирах. Законодавчого обмеження у виборі житла немає. Проживання в гуртожитку може бути двох типів: кімнати з загальним доступом в коридор з кухнею на поверсі і блочного типу, де кілька кімнат з невеликим коридором, санвузлом та кухнею. Бронювати кімнату можна після отримання офіційного зарахування в поліцеальну школу. Вартість проживання в Польщі залежить від типу житла і міста, в якому Ви будете його знімати. Найприйнятніші за вартістю - це, звичайно, студентські гуртожитки. Тому, якщо Ви хочете зменшити витрати на життя студента в Польщі під час навчання - потурбуватися про бронювання місця в гуртожитку потрібно якомога раніше. Послуга з бронювання гуртожитку входить у вартість послуг нашої компанії по вступу в поліцеальну школу. Стан гуртожитків в Польщі для студентів буває різний - від самого скромного до відмінного відремонтованого і обладнаного. Оплата вартості стягується один раз на місяць з урахуванням оплати застави при заселенні (Kaucja). При виселенні заставу Вам повернуть, якщо приміщення залишиться в цілості й схоронності. Вартість проживання в гуртожитку коливається від 300 злотих на місяць до 900 злотих (70 - 207 євро)

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Нещодавні зміни до вимог отримання довгострокових студентських віз не торкнулися студентів поліцеальних шкіл, мовних курсів і середніх шкіл, технікумів і ліцеїв. Обов'язковою вимогою є наявність оригіналу про зарахування в поліцеальну школу з розшифровкою програми навчання і затвердженого розкладу. Отримати студентську візу в Польщу набагато простіше і швидше в порівнянні з іншими європейськими країнами.

Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства. Починати процес отримання візи потрібно якомога раніше. Документи приймають візові центри Польщі в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці, Луцька в залежності від місця реєстрації студента. З огляду на великий наплив студентів і черги на подачу, після отримання довгоочікуваного документа про зарахування, діяти потрібно без зволікань.

Оновні документи, які необхідно підготувати для подачі на візу:

 1. Заповнена анкета з фотографією
 2. Оригінал і копії підтвердження про зарахування в поліцеальну школу
 3. Договір на навчання, розшифровка програми і затверджений розклад занять
 4. Медична страховка
 5. Оригінали і копії закордонного і внутрішнього паспорта, довідка про проживання та ідентифікаційний код

 

Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню в поліцеальні школи і отримання довгострокових віз. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з навчання в поліцеальній школі в Польщі буде складатися з таких статей витрат.

 1. Навчання в поліцеальній школі. Якщо ви вибрали платну програму - вартість складе від 20 до 50 євро на місяць
 2. Проживання в гуртожитку. Бюджетне житло в Варшаві - від 150 євро на місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 80 євро в місяць.
 3. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. До вартості харчування необхідно додати витрати на покупку побутової хімії та супутніх товарів. Вартість - від 100 євро на місяць.
 4. Транспорт. Всі студенти поліцеальних шкіл мають студентський квиток, який дає до 50% знижки на проїзд. У Варшаві квиток зі студентською знижкою коштує 14 євро на місяць.
 5. Медична страховка. Всі іноземні студенти в Польщі зобов'язані мати медичну страховку. Вартість від 100 євро на рік.
 6. Мобільний зв'язок і інтернет в середньому обходиться в 15 - 20 євро на місяць.
 7. Розваги. Екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатр, музеї, виставки - в середньому витрати становитимуть 30 - 50 євро в місяць.

Разом, в середньому студент, який навчається на платній формі навчання, проживає в державному гуртожитку при університеті витрачає близько 267 євро на місяць

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Польщі? Як подати заяву на стипендію або грант? Які пільги і знижки є у студентів? Як знайти студентську підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір поліцеальних шкіл, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2.Консультація по підготовці пакету документів для зарахування
 3. 3.Консультація з вибору і бронювання студентського гуртожитку
 4. 4.Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
Пакет КОМПЛЕКС
 1. 1. Підбір поліцеальних шкіл, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних поліцеальних шкіл
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Відправлення оригіналів документів для зарахування в поліцеальну школу
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування в поліцеальну школу
 6. 6. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
 7. 7. Бронь житла на території Польщі (студентська резиденція або гуртожиток)
 8. 8. Бронь квитків
 9. 9. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 10. 10. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі
Пакет ПРЕМІУМ
 1. 1. Підбір поліцеальних шкіл, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних поліцеальних шкіл
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Відправлення оригіналів документів для зарахування в поліцеальну школу
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування в поліцеальну школу
 6. 6. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
 7. 7. Бронь житла на території Польщі (студентська резиденція або гуртожиток)
 8. 8. Бронь квитків
 9. 9. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 10. 10. Зустріч і допомога в поселенні в гуртожитку по приїзду, супровід до приймальної комісії поліцеальной школи, адаптаційна екскурсія
 11. 11. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі
 12. 12. Консультація з працевлаштування і подальшого оформлення карти побиту

Ми регулярно організовуємо освітні тури по навчальним закладам Польщі. Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по поліцеальним школам Польщі

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу і зарахування зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання
2
Ухвалення рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
ПОЛІЦЕАЛЬНІ ШКОЛИ ПОЛЬЩІ

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових поліцеальних шкіл в Польщі з описом програм навчання

ЗАВАНТАЖИТИ

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Згідно з новим законопроектом, студенти, які отримують затребувані на ринку праці спеціальності, зможуть отримувати стипендії. Держава планує підтримувати спеціальності, які

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей вибирає освіту в Чехії. Чеська освіта дуже престижна

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують

Наші підготовчі програми відповідають усім вимогам вступу в творчі виші Чехії! Наші випускники без складнощів вступають до найпрестижніших арт-школ і

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Раді вітати нашу групу студентів в Чехії, яка з вересня розпочала навчання на річніх підготовчіх курсах чеської мови! У всіх

З початку 2016 року поляки активно впроваджують зміни в будівництві, регулюють використання та розмір робочих платформ. Наразі на затверджені Державного

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню