Отзывы

23 Червня 2020

Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в Києві. Попередньо вчили чеську. З нашого досвіду, вивчати мову потрібно починати за рік або два до запланованого вступу. Дуже важливо знати і пам’ятати, що сам процес вступу починається не як у нас влітку, вже після закінчення школи, а фактично після закінчення першого семестру в 9 класі. Якщо пропустити терміни подачі документів буде набагато складніше потрапити саме в ту школу, яку ви запланували. Весь процес нашого вступу, зарахування, отримання візи супроводжували менеджери компанії Active Study, одна дівчина в Києві і друга в Празі. Я особисто контролювала кожен крок, так як у нас був поганий досвід зі спробою вступу за рік до цього і супроводу чеською агенцією. За результатом ми дуже задоволені всім! Спасибі менеджерам за терпляче ставлення і професіоналізм. І зараз ми не припиняємо співпрацю, дуже радують знижки постійним клієнтам на страховки! Хочу сказати кілька слів тим, хто сумнівається а чи варто віддавати дитину після 9 класу вчитися в чужу країну. Звичайно, це дуже індивідуальне питання. Але за нашим досвідом, я можу з упевненістю сказати – ми зробили правильний вибір, зараз моя дитина найкраща в класі з навчання, вона стала більш впевненою в собі, самостійною і дорослою. Вчителі хвалять і ставлять в приклад самим чехам. А до цього навчання в школі в Києві майже вбило мотивацію і інтерес до навчання.

16 Січня 2020

Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама – дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому університеті, з сином зараз вибираємо гімназію в Празі. Менеджери компанії консультують нас з усіх питань, хочемо щоб син зміг продовжувати тренування з хокею. Дівчатка підбирають нам варіанти зручні по місцезнаходженню і реальні для вступу. Чеську мову поки вчимо з репетитором, але плануємо ще й курси в Празі. Раніше їздили з ними на канікули, на мовні і зі спортивним ухилом – все прекрасно, спасибі вам велике.

11 Жовтня 2019

Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study ми знайомі давно. Все починалося з літніх канікул в Празі. Тоді я ще й не думала про освіту за кордоном, але повернувшись – зрозуміла, що це «моя» країна, чеську я зможу легко вивчити і я дійсно хочу там вчитися, жити і працювати. Потім я пройшла річні курси з підготовкою до вступу на мою спеціальнысть. Вступила відразу в кілька університетів. Зараз я вчуся повністю безкоштовно, отримую невелику стипендію для студентів з інших міст, підробляю в кафе. Вчитися складно – потрібно багато чого виконувати, відповідально ставитися до кожного предмету, але дуже цікаво. Зараз той же шлях проходить мій брат. Батьки вирішили, що він буде вступати в гімназію Чехії після закінчення 9 класу. Ми дуже вдячні компанії Active Study за допомогу на всіх етапах. Тільки поспілкувавшись з моїми друзями – такими ж студентами в Чехії, я зрозуміла, що можуть бути серйозні труднощі при оформленні документів, зарахуванні, отриманні візи. Ми були позбавлені всіх цих проблем, і завдяки цьому я була зосереджена на навчанні.

26 Листопада 2015

Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном.

Було проаналізовано багато ресурсів і компаній, які займаються вступом студентів у ВНЗ Європи. Кілька разів були на зустрічах в різних компаніях, зібрана інформація за умовами, країнами і т.д.

І можна сказати, що практично вирішили, але паралельно постало питання ціни за послуги. Я віддавала собі звіт, що, наприклад, вступ після 11 класу і після ступеня бакалавра має принципову відмінність, скажімо так, в затратах менеджера, який буде вести майбутнього студента. Завдяки ФБ і не маючи ніяких рекомендацій знайомих ми звернулися до співробітників компанії Active Study.

Відвідавши сайт компанії, я переконалася, що все дуже чітко і лаконічно, без «води», і зайвого пафосу.

Провели кілька зустрічей з Ольгою Михальчук, вона люб’язно відповіла на всі питання, що цікавили нас. І рішення було прийнято. Оперативно підписали договір, обговорили спеціальність і університети Польщі для вступу.

Хочу зауважити, що вартість послуг агентства досить адекватна за той обсяг роботи, який був проведений.

За нами був закріплений менеджер Наталія, яка допомагала з усіма питаннями, буквально покроково, погоджуючи кожен нюанс. Співпрацювати з Ольгою і Наталею було дуже легко.

Вони взяли на себе все: запити в Університети щодо необхідної нас спеціальності, умови, терміни вступу, всю ділову переписку. Також заповнення анкети в візовий центр для студента, і навіть для батьків.

Фінал: син вступив до Вроцлавську Політехніку (майстер).

Я сподіваюся, що навчання буде також легким, як процес вступу. Ще раз величезне спасибі персоналу компанії!!!

Такі якості, як оперативність, чітке розуміння запитів студента і батьків і просто приємне спілкування – дорогого коштують! Хочу побажати компанії успіхів, розвитку і вдячних студентів!

1 Грудня 2014

Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми – з терпінням і розумінням.

Уже два місяці як я студентка Університету ВСБ у Вроцлаві. Вчуся на магістерській програмі «Туризм і рекреація». Все подобається, вчитися не складно і дуже цікаво, але головне добре знати мову – поляки ніякої знижки на те, що ти іноземець не дають. В цілому, відносяться дружелюбно, допомагають, пояснюють по потребі. Після сесії планую влаштуватися на роботу.

Спасибі Active Study за кваліфіковану допомогу у вступі. Думаю, що самій мені було б набагато складніше, особливо з отриманням візи. Загалом, рекомендую Active Study – ціни цілком адекватні!

Меню