Світлана Вергеліс, г. Киев

Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном.

Було проаналізовано багато ресурсів і компаній, які займаються вступом студентів у ВНЗ Європи. Кілька разів були на зустрічах в різних компаніях, зібрана інформація за умовами, країнами і т.д.

І можна сказати, що практично вирішили, але паралельно постало питання ціни за послуги. Я віддавала собі звіт, що, наприклад, вступ після 11 класу і після ступеня бакалавра має принципову відмінність, скажімо так, в затратах менеджера, який буде вести майбутнього студента. Завдяки ФБ і не маючи ніяких рекомендацій знайомих ми звернулися до співробітників компанії Active Study.

Відвідавши сайт компанії, я переконалася, що все дуже чітко і лаконічно, без «води», і зайвого пафосу.

Провели кілька зустрічей з Ольгою Михальчук, вона люб’язно відповіла на всі питання, що цікавили нас. І рішення було прийнято. Оперативно підписали договір, обговорили спеціальність і університети Польщі для вступу.

Хочу зауважити, що вартість послуг агентства досить адекватна за той обсяг роботи, який був проведений.

За нами був закріплений менеджер Наталія, яка допомагала з усіма питаннями, буквально покроково, погоджуючи кожен нюанс. Співпрацювати з Ольгою і Наталею було дуже легко.

Вони взяли на себе все: запити в Університети щодо необхідної нас спеціальності, умови, терміни вступу, всю ділову переписку. Також заповнення анкети в візовий центр для студента, і навіть для батьків.

Фінал: син вступив до Вроцлавську Політехніку (майстер).

Я сподіваюся, що навчання буде також легким, як процес вступу. Ще раз величезне спасибі персоналу компанії!!!

Такі якості, як оперативність, чітке розуміння запитів студента і батьків і просто приємне спілкування – дорогого коштують! Хочу побажати компанії успіхів, розвитку і вдячних студентів!

Меню