Підготовка і вступ в середні школи і гімназії Чехії.
Середня освіта в Чехії - краще рішення для адаптації та інтеграції дитини в чеське суспільство
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТІ У ЧЕХІЇ
ВАРТІСТЬ І ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ
Безкоштовно можна вчитися на всіх програмах в державних школах і гімназіях чеською мовою. Приватні гімназії надають платне навчання. Мінімальна вартість такої освіти 400 євро на рік. Тривалість навчання - 4 роки після закінчення 9-ти класів.
ЯКІСТЬ ОСВІТИ
Випускники чеських гімназій легко складають вступні іспити в топові чеські та інші європейські університети, володіють на високому рівні іноземними мовами і не мають потреби у підтвердженні іноземного атестата
ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ
Багато чеських гімназій мають літні підготовчі програми, котрі суттєво полегшують адаптацію і знижують стрес від переїзду в нову країну. Крім короткострокових програм, ми можемо запропонувати і річні мовні курси в Чехії
ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОГО НАВЧАННЯ АБО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Випускники чеських шкіл та гімназій отримують матуру - аналог нашого атестата і диплом за фахом. З таким дипломом вони мають право працевлаштування в Чехії або інших країнах Європи, США, Канади або подальшого навчання у ВНЗ
СЕРЕДНЯ ОСВІТА В ЧЕХІЇ

Процедура вступу в чеські середні школи і гімназії однакова для всіх навчальних закладів. Для початку необхідно визначитися з майбутньою спеціальністю або вибрати загальноосвітній напрям. Далі ми допомагаємо студентам і батькам вибрати школу або гімназію, яка б максимально відповідала б уявленням сім'ї про майбутнє навчання. У перший потік вступу можна подати тільки 2 заяви. Дедлайн подачі заяв - 1 березня. Вступні тести абітурієнти здають в середині квітня з математики та чеської мови на всі програми навчання. Винятком є ​​тільки творчі програми - творчий іспит в такі гімназії проходить в грудні - січні, а вступні заяви - до кінця листопада відповідно. Чеську мову іноземні студенти здають у вигляді співбесіди, сертифікат надавати не обов'язково. Ми надаємо нашим студентам зразки тестів і приклади розв'язання та питання для співбесіди для підготовки! Вступ в приватні гімназії більш м'який, але для вибору оптимального варіанту навчального закладу краще попередньо отримати консультацію і оцінити шанси на вступ. У деяких випадках існує можливість подати документи і вступити до другого кола прийому, трохи пізніше стандартних термінів. Незважаючи на велику різноманітність і кількість програм навчання англійською у вищих навчальних закладах, гімназії Чехії не відрізняються вибором. Наше агентство є офіційним представником міжнародних середніх шкіл, які розташовані в Чехії і пропонують навчання повністю англійською мовою за програмою ECIS, IB.

Звичайно ж, це дуже узагальнені умови вступу до чеських середніх шкіл і гімназій. У батьків і дітей виникає маса питань з підготовки та вступу. Ми зібрали основні тези, які допоможуть вам визначитися з вибором і планами по вступу до Чехії:

 1. Вчитися в чеській гімназії дитині можна самостійно після отримання базової середньої освіти
 2. Навчання в державних гімназіях БЕЗКОШТОВНЕ
 3. Подавати вступні заяви можна в 2 гімназії
 4. Загальна тривалість навчання - 4 роки
 5. Кінцевий термін для подачі заяв - 1 березня. Вступ в творчі гімназії - з листопада по січень. Враховуйте, що для подачі вступного заяви необхідно докласти виписки зі школи, з перекладом і завіренням, на це потрібен час
 6. У деякі гімназії можна поступити до другого кола, дати подачі заяв та тестів в такому випадку гімназії встановлюють індивідуально
 7. Для вступу в Чехію не потрібно показувати результати ДПА, але високий середній бал атестата - це перевага
 8. Одним з найважливіших умов для зарахування в будь-яку гімназію Чехії є наявність нострифікації атестату. Про те, що таке нострифікація більш детально ви зможете прочитати в одній з наших статей блогу.
 9. У більшості випадків українським абітурієнтам кращим рішенням буде пройти підготовчі мовні курси в Чехії. Це пов'язано з більш ефективним вивченням чеської мови, інтенсивною підготовкою з предметів для тестувань під час вступу, адаптації до самостійного життя і навчанні в Чехії. Читати докладніше (посилання на сторінку Підготовчі програми в Чехії)
 10. Один з найчастіших запитань від батьків - що краще, їхати вчитися до школи в Чехії або отримувати атестат в українській школі і готуватися до вступу до ВНЗ. Звичайно ж немає універсальної відповіді так чи ні. Все індивідуально і залежить в першу чергу від самостійності студента і власного бажання вчитися в новій школі за кордоном.

Якщо у вас є питання по підготовці та вступу до середніх шкіл і гімназій Чехії - залишайте запит на нашому сайті будь-яким зручним для вас способом - найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець і надасть консультацію.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Система середньої освіти в Чехії відрізняється від української. Початкову освіту в школах Чехії діти отримують протягом 5 років, ще 4 роки йде на отримання базової середньої освіти. Відповідно до поправок, прийнятих до «Закону про школи», 9-літня базова освіта є в Чехії обов'язковою. Більшість випускників базових шкіл вступають до навчальних закладів повної середньої освіти і лише деякі приступають до трудової діяльності. Повна загальна середня освіта займає 4 роки та доступна після закінчення 9-річної базової програми. Надає студентам знання, навички та вміння, необхідні для трудової діяльності або для продовження навчання у вищих навчальних закладах. Успішне завершення 13-річного курсу повної середньої освіти необхідне для вступу до вищого навчального закладу Чехії. Навчальні заклади після неповної середньої освіти можна розділити на кілька типів:

Загальноосвітні гімназії пропонують 4-х, 6-ти і 8-річні програми середньої освіти для учнів, які закінчили 9, 7 або 5 класів відповідно. Для іноземних школярів доступні тільки 4-х річні програми навчання після завершення 9-ти класів на Україні. Навчання в гімназіях завершується здачею іспиту на зрілість (maturita) і отриманням підготовки, необхідної для вступу та навчання у вузі. Гімназії - найбільш престижні навчальні заклади даного рівня. Майже дві третини їх випускників вступають до вузів у рік закінчення навчання.

Середні технічні школи пропонують програми повної середньої професійної освіти, забезпечуючи підготовку для професійної діяльності і для вступу та навчання в технічних вищих навчальних закладах. Тривалість навчання в технічних школах становить 4 роки і завершується здачею іспиту на зрілість.

Середні професійні школи пропонують програми середньої професійної підготовки тривалістю два роки або 4-5 років. В кінці даних програм студенти складають підсумковий іспит. Учні, які отримали тільки теоретичні знання в середній професійній школі, проходять виробничу підготовку в спеціальних центрах та на робочих місцях, призначених для цих цілей. Програми 4-5-річного навчання дозволяють отримати повну середню освіту і завершуються іспитом на зрілість.

Об'єднані середні школи. Цей тип навчальних закладів отримав офіційний статус після прийняття закону в 1995 році. Об'єднані середні школи ведуть навчання як за професійними, так і по академічних програмах, що діють на рівні середнього професійно-технічної освіти.

У школах Чехії використовується оцінка знань, що відрізняється від української системи оцінки знань: 1 - «відмінно», а 5 - «незадовільно». Навчальний рік у школах Чехії починається у вересні або жовтні, а закінчується в червні. Набір предметів, що вивчаються залежить від спеціалізації школи в Чехії. Предмети, обов'язкові для вивчення в більшості шкіл, чеська мова та література, математика, особлива увага приділяється іноземним мовам, фізиці, хімії, біології.

Обравши наші послуги з супроводу вступу в чеські гімназії та школи - ви отримаєте повну детальну інформацію про всі можливості та особливості навчання в навчальному закладі, що вас зацікавив. Слідкуйте за нашими новинами, щорічно ми організовуємо ознайомчі поїздки для студентів і батьків по гімназій Чехії в супроводі нашого експерта. Участь в такій поїздці - відмінна можливість побачити все своїми очима і зробити більш точний вибір.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

У більшості випадків іноземні студенти живуть в гуртожитках або студентських будинках в Чехії. Гуртожитки бувають державними при університетах і приватними. Якість і комфорт такого житла може сильно варіюватися від економ до преміум варіантів. Законодавство Чехії не обмежує іноземців в можливості орендувати квартиру або кімнату. В такому випадку необхідно дотримуватися всіх візових вимог і підготувати підтверджуючі документи в належному вигляді щоб уникнути небажаного ризику неприйняття документів при подачі на візу або зовсім відмови. Слід враховувати також, особливість проживання неповнолітніх студентів в державних гуртожитках, так званих Будинках молоді. Такі студентські гуртожитки не пропонують опікуна-вихователя на вихідні і святкові дні, а це значить, що за правилами гуртожитку всі неповнолітні студенти виїжджають на вікенд додому. Це, звичайно ж, не підходить іноземним студентам. Не всі чеські школи і гімназії мають свої власні гуртожитки, але більшість рекомендує, де зручніше жити і сприяють при бронюванні. У будь-який з наших пакетів послуг по вступу в гімназії Чехії входять послуги з бронювання гуртожитку або консультація, як грамотно це зробити самостійно.

На даний момент з бронюванням бюджетного студентського житла в Чехії спостерігається серйозні труднощі, пов'язані з перевищенням попиту над пропозицією в кілька разів. Тому, чим раніше ви звернетеся до нас за допомогою, тим більший вибір ми зможемо вам надати. Житло - це одна з важливих причин, чому рішення про вступ до інших держав ми рекомендуємо приймати якомога раніше, оптимально за 1 рік до початку навчання.

Найпопулярніші студентські гуртожитки в Празі:

   1. AREÁL HLOUBĚTÍN Варіанти розміщення: 2-х місні номери, 2-х місні номери в блоці 2 + 2. В квартирі є: санвузол на кімнату або блок, в залежності від обраного варіанту проживання; кухня з холодильником на номер або блок (зверніть увагу, в кухні немає вручений поверхні, мікрохвильової печі, чайника)
   2. TROJA 2-х місні номери, 3-х місні номери в блоках 2 + 3, 3 + 3, 3 + 2 + 2 В квартирі є: 1 або 2 санвузлa на блок, кухня на 1 або 2 блоки, в залежності від обраного варіанту проживання
   3. ZEITRAUM STUDENT HOUSING 2-х місні номери, 2-х місні номери в блоці 1 + 2. В квартирі є: санвузол на блок; кухня з холодильником на поверсі.
   4. BOTIČ 2-х місні номери, 2-х місні номери в блоці 2 + 2, одномісне розміщення. В квартирі є: санвузол на кімнату або блок, в залежності від обраного варіанту проживання; кухня на поверсі.
   5. APARTMAN STUDENT 2-місне, 3-місне розміщення, 2 + 2 людини в блоці. В квартирі є: санвузол на блок, кухня на поверсі.
   6. ROOMS | 5 1-місне та 2-місне розміщення. В квартирі є: санвузол і кухня на блок.

 1. Найпопулярніші студентські гуртожитки в Брно:

    1. BOSONOHY Варіанти розміщення: 2-х місні номери в блоці, 3-х місні номери в блоці. В квартирі є: санвузол на блок, кухня на поверх
    2. ZKL Варіанти розміщення: 2-х місні номери, одномісне розміщення. В квартирі є: санвузол і кухня на кімнату
    3. Гуртожиток ELDO Варіанти розміщення: 2х і 3х місні номери з вигодами в кімнаті і кухнею на поверсі
    4. Резиденція CHILLHILLS APARTMENTS. Варіанти розміщення: 2-х місні номери, одномісне розміщення, санвузол і кухня на блок

  Детальний огляд гуртожитків в Чехії, умов проживання, відгуки студентів, корисні ресурси для самостійного пошуку і бронювання студентського житла ви знайдете в статті нашого блогу про навчання і життя студентів в Чехії.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Незважаючи на існуючий безвізовий режим з Чехією, всім студентам необхідно отримати довгострокову візу або довгострокове перебування з метою навчання. Головною умовою для отримання візи є зарахування в чеську школу або гімназію на стаціонарну форму навчання. Як ми вже говорили раніше, комбінована або дистанційна форма навчання не дає права іноземним студентам отримати довгострокову візу.

Підготовка документів і подача заяви на студентську візу в Чехію - досить трудомісткий і відповідальний процес. Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства. Починати процес отримання візи потрібно якомога раніше - відразу ж після отримання офіційного документа про зарахування в школу або гімназію. Документи приймає Консульство Чехії в Києві і у Львові, в залежності від місця реєстрації студента. З огляду на великий наплив студентів і черги на подачу в кілька місяців, після отримання довгоочікуваного документа про зарахування, діяти потрібно без зволікань.

З стандартного переліку необхідних документів у вас має бути на день подачі:

 • Лист запрошення з Консульства на призначений особисто Вам день і час подачі
 • Оригінал зарахування в гімназію Чехії
 • Підтвердження проживання у встановленій законом формі
 • Довідка про несудимість з перекладом і завіренням чеським судовим перекладачем
 • Довідка про наявність грошових коштів на рахунку з перекладом і завіренням чеським судовим перекладачем. Мінімальна сума становить приблизно 2300 євро на рік для неповнолітнього студента (уточнюєте у менеджера на день подачі). Банківська картка
 • Нотаріальне дозвіл від обох батьків на виїзд і навчання неповнолітнього студента
 • Закордонний паспорт (термін закінчення дії паспорта повинен бути більше 3 місяців з останнього дня довгострокової візи), паспорт громадянина України, документ підтверджує реєстрацію, 2 фото

Всі документи, які подаються до Консульства повинні бути не старше 180 днів з моменту їх отримання. Термін розгляду візової заяви та пакету документів становить до 90 днів. В особливих випадках може бути продовжений до 120 днів. При подачі документів в Консульство, співробітники візового відділу можуть провести співбесіду зі студентом, щоб переконатися в справжніх намірах та цілях довгострокового перебування в Чехії. За результатами такої співбесіди буде складено протокол. З необов'язкових, але вельми бажаних документів - доручення від батьків неповнолітнього студента на представника або опікуна дитини в Чехії, який буде вирішувати організаційні питання зі школою, відвідувати батьківські збори, інформувати батьків про відвідування та успішність, допомагати з медичною страховкою при необхідності і т.д . Якщо ви надаєте такий документ в Консульство, він повинен бути переведений на чеську мову та завірений відповідним чином. По досягненню 15 років студент подає всі документи в Консульство особисто, супровід батьками або іншими особами не допускається.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів в чеські гімназії та отримання довгострокових віз. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з консулом.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з отримання середньої освіти в Чехії буде складатися з таких статей витрат.

 1. Вартість підготовчої програми в Чехії. У разі, якщо ви прийняли рішення вивчати мову і готуватися до вступу на річних курсах. Читати докладніше (посилання на сторінку Підготовчі програми в Чехії)
 2. Навчання в гімназії або школі. БЕЗКОШТОВНО якщо ви вчитеся в державному навчальному закладі чеською мовою. Якщо ви вибрали англомовну форму або приватну гімназію - вартість становитиме від 400 євро за рік, але все залежить від конкретної школи і програми навчання.
 3. Послуги куратора. Якщо вам буде необхідний україномовний куратор, який буде вирішувати всі оперативні питання дитини протягом навчального року, ходити на батьківські збори, супроводжувати дитину до лікаря - це можливо за додаткову оплату. Вартість таких послуг від 1500 євро в рік і залежить від конкретного переліку, що туди входить.
 4. Проживання в гуртожитку або студентській резиденції. Вартість житла в Празі найвища в Чехії. Бюджетне житло обійдеться від 150 євро в місяць, рівень житла комфорт - близько 300 євро на місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 120 євро на місяць. Деякі приватні та державні гімназії пропонують проживання у власних гуртожитках, вартість у такому разі буде істотно нижче - від 65 євро на місяць.
 5. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. У всіх гуртожитках є обладнані кухні, де можна самостійно готувати і не переплачувати за ресторан або кафе. Практично всі школи і гімназії пропонують своїм студентам сніданки і обіди в студентських їдальнях. Традиційне чеське і європейське меню зі свіжих продуктів за прийнятну вартість. В середньому вартість комплексного обіду (перше, друге і компот) становить 3-4 євро. До вартості харчування необхідно додати витрати на придбання побутової хімії та супутніх товарів. Мінімально все разом обійдеться вам від 120 євро на місяць.
 6. Транспорт. Всі студенти в Чехії мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на покупку проїзних квитків на міські види транспорту. У Празі такий квиток зі студентською знижкою коштує 15 євро на місяць.
 7. Медична страховка. Всі іноземні студенти в Чехії зобов'язані мати медичну страховку від чеських страхових компаній. Тому звичайне тревел страхування не підходить студентам. Така страховка обійдеться в суму від 430 євро за рік.
 8. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Чехії, як правило вже входить у вартість проживання, а університети надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 16 - 20 євро на місяць.
 9. Розваги. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси, хобі і т.д. Якщо врахувати, що стандартні потреби - це екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатр, музеї, виставки, то в середньому витрати становитимуть 40 - 50 євро на місяць.

Разом, в середньому, студент, який навчається в державній гімназії і проживає в державному гуртожитку, витрачає близько 347 євро на місяць

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Чехії? Як подати заяву на стипендію на проживання? Які пільги і знижки є у студентів з міжнародної студентської мапі ISIС? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір гімназій і шкіл, що цікавлять, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2.Консультація по підготовці пакету документів для зарахування
 3. 3.Консультація з вибору і бронювання студентського гуртожитку
 4. 4.Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Чехії
Пакет КОМПЛЕКС
 1. 1. Підбір шкіл і гімназій, що цікавлять, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних шкіл і гімназій
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди, супровід на іспитах
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування в школу або гімназію
 6. 6. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Чехії
 7. 7. Бронь житла на території Чехії (студентська резиденція або гуртожиток)
 8. 8. Бронь квитків
 9. 9. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 10. 10. Консультація по нострифікації атестату про базову середню освіту
 11. 11. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і освітою в Чехії
Пакет ПРЕМІУМ
 1. 1.Підбір шкіл і гімназій, що цікавлять, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2.Подача вступних заяв до обраних гімназій
 3. 3.Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4.Реєстрація на здачу іспиту з чеської мови для отримання державного сертифікату (при необхідності)
 5. 5.Організація приїзду на вступні іспити, тестування, співбесіди, супровід на іспитах
 6. 6.Отримання оригіналу про зарахування до гімназії або школи
 7. 7.Візовий супровід по отриманню довгострокової візи (переклади, завірення документів, підготовка до співбесіди)
 8. 8.Бронь житла на території Чехії (студентська резиденція або гуртожиток)
 9. 9.Бронь квитків
 10. 10.Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 11. 11.Нострифікація атестата про базову середню освіту, заяву, переклади та запевнення судовим перекладачем всього пакета документів, сплата держмита, отримання оригіналу сертифіката про нострифікацію
 12. 12.Зустріч і допомога в поселенні в гуртожитку по приїзду, реєстрація в поліції у справах іноземців, адаптаційна екскурсія
 13. 13.Надання опікуна на час навчання (вартість послуг опікуна оплачується окремо)
 14. 14.Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і освітою в Чехії
€ 1500
ЗАКАЗАТЬ

Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомчих поїздок до гімназій і шкіл Чехії

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання
2
Ухвалення рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
Державні школи і гімназії
Приватні школи і гімназії

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових державних і приватних шкіл і гімназій в Чехії з описом програм навчання

ЗАВАНТАЖИТИ

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Згідно з новим законопроектом, студенти, які отримують затребувані на ринку праці спеціальності, зможуть отримувати стипендії. Держава планує підтримувати спеціальності, які

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей вибирає освіту в Чехії. Чеська освіта дуже престижна

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують

Наші підготовчі програми відповідають усім вимогам вступу в творчі виші Чехії! Наші випускники без складнощів вступають до найпрестижніших арт-школ і

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Раді вітати нашу групу студентів в Чехії, яка з вересня розпочала навчання на річніх підготовчіх курсах чеської мови! У всіх

З початку 2016 року поляки активно впроваджують зміни в будівництві, регулюють використання та розмір робочих платформ. Наразі на затверджені Державного

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Меню