Навчання в престижних технікумах і ліцеях Польщі -
якісна європейська безкоштовна освіта!
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ У ПОЛЬЩІ
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
Навчання в польських державних технікумах і лецеях повністю безкоштовне для поляків і для іноземців. Деякі приватні технікуми так само пропонують безкоштовні програми для студентів з України.
ВИМОГИ
Для вступу і зарахування необхідно закінчити 9 класів і отримати атестат про базову середню освіту на Україні. На початок навчання в гімназії необхідно володіти польською мовою на рівні А2 - В1 і вищому. Вступних іспитів немає!
ШИРОКИЙ ВИБІР СПЕЦИАЛЬНОСТЕЙ
Польща відома орієнтованістю освіти на практику, тому в навчальних закладах можна знайти велику кількість спеціальностей. Випускники відразу можуть застосовувати свої знання на практиці і працевлаштуватися в Польщі або інших країнах
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ
Випускники польських технікумів можуть продовжити навчання в університетах. Багато проходять конкурсні відбори як в польські ВНЗ та навчаються безкоштовно, так і в зарубіжні ВНЗ. Великий відсоток студентів вибирає ВНЗ Польщі, Австрії та Німеччини
СЕРЕДНЯ ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

Як ми вже говорили раніше, є загальні правила вступу та зарахування в польські технікуми і гімназії. Це подача заяви в установлений строк, надання підготовленого пакету документів, підтвердження знання польської мови. На більшість спеціальностей ми гарантуємо 100% зарахування нашим студентам. Це такі спеціальності:

 1. Економіка
 2. Інформатика
 3. Логістика
 4. Туризм
 5. Готельний бізнес
 6. Реклама
 7. Ветеринарія
 8. Дизайн одягу
 9. Перукарська справа та візаж
 10. Ландшафтна архітектура
 11. Гастрономія
 12. Автомобільна справа
 13. Будівництво

На ряд інших спеціальностей можливий вступ в індивідуальному порядку при наявність вакантних місць. У будь-якому випадку, при виборі навчального закладу і програми навчання ми максимально враховуємо побажання наших студентів і їх батьків, пропонуємо стратегію вступу з урахуванням всіх можливостей і подальших перспектив. Вступна компанія в польські технікуми та ліцеї відкривається з лютого поточного року - не відкладайте рішення на пізніший термін, так ви отримаєте більше можливих варіантів для зарахування!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

З нового навчального року 2020/21 вступили в силу зміни в законодавстві Польщі про освіту. Тепер термін навчання в технікумах становить 5 років, а в гімназіях 4 роки. Польські студенти вступають після закінчення 8 класу, для українців це можливо після 9, 10 або 11 класу до 18 років. Але, в індивідуальному порядку, ми супроводжуємо вступ і після завершення 8 класу. Звертайтеся до наших фахівців за детальною консультацією - ми розповімо в яких випадках це можливо.

Навчання в польських технікумах - це цікавий та спрямований на практику процес. Ми регулярно розмовляємо з нашими студентами, які вже вчаться в Польщі про відгуки, думки самих дітей. Основне, що потрібно відзначити - це якісне вивчення тих предметів, які будуть потрібні в роботі. Це означає, що дизайнери одягу не вивчають хімію або біологію, а фахівці з туризму вчать як розробляти тури, основи економіки, бізнесу та маркетингу. Інновації та сучасні досягнення в науці - навчальні заклади добре оснащені з технічного боку і впроваджують в свої програми всі новинки і останні розробки.

Якими додатковими можливостями можуть користуватися студенти: міжнародні стажування в профільних компаніях-партнерах; студентські обміни - навчання від 1 семестру до року в Англії, Ірландії, Іспанії, Італії; різноманітність спортивних секцій, професійні додаткові курси, курси водіння; кружки з танців, вокалу, журналістики, акторської майстерності.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Більшість технікумів і ліцеїв не мають своїх власних гуртожитків, але активно співпрацюють з міськими гуртожитками для неповнолітніх студентів, які надають послуги опікунів, вихователів, харчування в їдальні. Наявність опікуна для неповнолітньої дитини, яка навчається в Польщі - це обов'язкова вимога законодавства. Хто за законом може бути опікуном і представляти інтереси вашої дитини під час навчання: громадянин Польщі або іноземець з довгостроковим типом візи, який досяг 18 років і проживає в місті або околицях, де вчиться дитина. З опікуном укладається нотаріальний договір, основні обов'язки опікуна за таким договором: контролювати відвідуваність, успішність і поведінку студента, вирішувати всілякі питання з навчальним закладом, відвідувати батьківські збори, інформувати батьків, супроводжувати до лікаря в разі необхідності, надавати допомогу у вирішенні побутових питань.

Ряд наших партнерських технікумів і ліцеїв мають свої комфортні гуртожитки, де діти проживають в блокових просторих кімнатах по 2 і 3 людини з власним санвузлом. Обладнана кухня знаходиться на поверсі, є можливість самостійно готувати додатково до харчування в їдальні, за бажанням. Хлопчики і дівчатка живуть на різних поверхах. Дорога до навчального корпусу займає 5-10 хвилин на громадському транспорті або в пішій доступності.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Хочемо звернути вашу увагу на недавні зміни у візовому законодавстві, яке торкнулося і навчання в технікумах в Польщі. У візових центрах немає більше можливості подавати документи без попереднього запису, так би мовити без черги. Процедура запису тепер однакова для всіх. Час очікування дня подачі може становити до 2-3 тижнів в залежності від міста та пори року (влітку може бути і більше). З огляду на це, ми рекомендуємо зайнятися отриманням довгострокової візи з метою навчання відразу ж після отримання офіційного зарахування до технікуму або гімназії. Які основні документи слід підготувати:

 1. Анкета з фото
 2. Оригінал про зарахування до технікуму
 3. Закордонний і внутрішній паспорти, прописка та ідентифікаційний код
 4. Свідоцтво про народження
 5. Нотаріальний дозвіл від обох батьків на виїзд за кордон на весь термін навчання
 6. Копії внутрішніх і закордонних паспортів батьків
 7. Страховка на весь період навчання
 8. Квитанція про оплату сервісного збору

Подавати документи на неповнолітнього студента може один з батьків без обов'язкової присутності дитини.

Про всі зміни законодавства про процедуру отримання студентських віз - читайте в нашому блозі. Супровід візового процесу та консультації за документами і подальшого продовження віз входять в усі пакети наших послуг!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з отримання середньої освіти в Польщі буде складатися з таких статей витрат.

 1. Навчання в технікумі або ліцеї - БЕЗКОШТОВНО. Якщо ви вибрали приватну школу - оплата за встановленими цінами.
 2. Проживання в гуртожитку. Вартість житла в Польщі в державних гуртожитках з вихователями та батьками становить від 80 до 120 євро на місяць. Вартість приватних гуртожитків або оренда квартири обійдуться дорожче.
 3. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. У всіх гуртожитках є столові з трьох разовим харчуванням. Вартість складає близько 40 - 50 євро на місяць
 4. Транспорт. Вартість проїзду на всіх видах міського транспорту з урахуванням знижки для студентів 50% становить 12 -13 євро на місяць
 5. Медична страховка. Мінімальна вартість 40 євро на рік, вартість польської страхової компанії близько 150 євро на рік
 6. Вартість підручників - близько 160 євро на рік
 7. Якщо врахувати, що стандартні потреби - це екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатр, музеї, виставки, то в середньому витрати становитимуть 40 - 50 євро на місяць.

Разом в середньому студент, який навчається на безоплатній формі навчання і живе в державному гуртожитку витрачає близько 150 - 160 євро на місяць

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Польщі? Які пільги і знижки є у студентів? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір технікумів і ліцеїв, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2.Консультація по підготовці пакету документів для зарахування
 3. 3.Консультація з вибору і бронювання студентського гуртожитку
 4. 4.Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
Пакет КОМПЛЕКС
 1. 1. Підбір технікумів і ліцеїв, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв, заповнення всіх форм і анкет
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди при необхідності, підготовка мотиваційних листів, рекомендацій, подготвка повного пакету документів для зарахування (апостилі, переклади, присяжні завірення)
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування до навчального закладу
 6. 6. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
 7. 7. Бронь житла на території Польщі (студентський гуртожиток або резиденція)
 8. 8. Бронь квитків
 9. 9. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 10. 10. Надання опікуна на території Польщі (послуги опікуна оплачуються додатково)
 11. 11. Консультації з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі
Пакет ПРЕМІУМ
 1. 1. Підбір технікумів і ліцеїв, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв, заповнення всіх форм і анкет
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди при необхідності, підготовка мотиваційних листів, рекомендацій, подготвка повного пакету документів для зарахування (апостилі, переклади, присяжні завірення)
 5. 5. Отримання оригіналу про зарахування до навчального закладу
 6. 6. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
 7. 7. Бронь житла на території Польщі (студентський гуртожиток або резиденція)
 8. 8. Бронь квитків
 9. 9. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 10. 10. Консультації з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі
 11. 11.Інструкція по виїзду, зустріч після прибуття, поселення в гуртожиток, супровід в технікумі, допомога при оформленні опікуна
 12. 12.Послуги опікуна протягом першого року навчання
€ 1450
ЗАКАЗАТЬ

Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по технікумах Польщі

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання
2
Ухвалення рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
Технікуми та ліцеї в Польщі

Ми співпрацюємо з усіма середніми державними і приватними навчальними закладами в Польщі. У нашому каталозі представлені найпопулярніші серед наших студентів технікуми та ліцеї. З кожним студентом і батьками ми працюємо індивідуально і підбираємо місце навчання з урахуванням усіх побажань і можливостей!

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Нові можливості для медиків за кордоном. Працевлаштування в Чехії. Цього понеділка 21.03.2016 компанія Active Study провела конференцію для випускників Національного

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Згідно з новим законопроектом, студенти, які отримують затребувані на ринку праці спеціальності, зможуть отримувати стипендії. Держава планує підтримувати спеціальності, які

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей вибирає освіту в Чехії. Чеська освіта дуже престижна

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують

Наші підготовчі програми відповідають усім вимогам вступу в творчі виші Чехії! Наші випускники без складнощів вступають до найпрестижніших арт-школ і

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Раді вітати нашу групу студентів в Чехії, яка з вересня розпочала навчання на річніх підготовчіх курсах чеської мови! У всіх

З початку 2016 року поляки активно впроваджують зміни в будівництві, регулюють використання та розмір робочих платформ. Наразі на затверджені Державного

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Меню