Скільки коштує навчання за кордоном? Розцінки вишів 2016-2017

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном стає все доступніше в плані ціни. Роботодавці віддають перевагу претендентам з міжнародним дипломом, оскільки вони мають ряд переваг: дуже комунікабельні, добре знають іноземні мови і мають практичні навички.

В Україні є кілька освітніх структур, які могли б скласти конкуренцію закордонним університетам. Викладання в таких місцях не безкоштовне, але і не дуже дороге – можна порівняти з багатьма зарубіжними країнами.

Вартість навчання за кордоном в рамках однієї спеціальності – величина не постійна. Найчастіше вона досить доступна. Переглянувши розцінки, можна підібрати курс на свій розсуд.

Ось приблизні ціни на навчання за кордоном:

– Англія – ​​10-18 тисяч фунтів на рік;

– Шотландія – від 9 тисяч фунтів за рік;

– США – від 10 до 50 тисяч доларів на рік (в залежності від того наскільки престижний вуз);

– Канада – від 13 до 30 тисяч доларів на рік;

– Нова Зеландія – від 12 до 30 тисяч доларів на рік;

– Німеччина – в державних навчальних закладах навчання проходить безкоштовно, у всіх інших університетах внесок становить від 120 до 600 євро за семестр;

– Франція – приблизно 300-500 євро на рік;

– Польща – 600 – 2500 євро в рік;

– Чехія – від 1500 до 5000 тисяч євро в рік – в приватних вишах.

Переваги освіти за кордоном очевидні: ви не тільки повністю занурюєтеся в вивчення іноземних мов, поповнюєте свій словниковий запас і починаєте думати іноземною мовою, але і вивчаєте професію, а в підсумку отримуєте диплом міжнародного зразка. Тому вибирайте для себе найбільш відповідну студентську програму, і вперед – вчитися.

Меню