Наші постійні знижки

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно від того, який пакет ви обрали. І це ще не все!!! Якщо обраний навчальний заклад входить в список наших партнерів – ви отримаєте одноразову стипендію на навчання!!!

Як скористатися знижкою і отримати стипендію?

1. Якщо ви плануєте вступ і завчасно звернулися в нашу компанію, ви можете отримати -10% на всі наші послуги при ранньому підписанні договору (не менше ніж за 6 місяців до дедлайну подачі документів до навчального закладу).

2. Якщо ви вступаєте вдвох з другом або двоє дітей з сім’ї, кожен гарантовано отримує -10% на всі наші послуги. Навіть якщо ваші програми навчання, університети або країни різні.

3. Знижка за відгук. Всі відгуки на нашому сайті і в соціальних мережах абсолютно реальні. Ми готові заохотити вас за те, що ви поділитеся такою цінною інформацією з нашими майбутніми студентами і їх батьками і багато в чому допоможете зробити правильний вибір! Для отримання -10% на всі наші послуги вам необхідно бути підписаними на наші сторінки в Фейсбук і Інстаграм і написати відгук!

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, щоб дізнатися який розмір стипендії на навчання ви зможете отримати!

* Знижки не сумуються

Меню