Подарунки на 1000 євро до кінця березня 2021

Всім студентам річних підготовчих мовних курсів в Празі і Брно 2021-22 року навчання при реєстрації і оплаті до кінця березня 2021 даруємо річну медичну страховку вартістю 480 євро і 2 місяці проживання в гуртожитку !!!

Комплексна медична страховка та проживання – все це необхідні витрати іноземного студента в Чехії. Подарунки, які Ви отримаєте істотно знизять ваші оплати!

Акція поширюється на всі найпопулярніші програми підготовки: «Вступ до Карлового університету», «Вступ до Вищої школи економіки в Празі», «Вступ до Чеського технічного університету», «Вступ на медицину», «Вступ на гуманітарні спеціальності», «Вступ до творчих ВНЗ»,«Преміум курс чеської мови».

Як обрати кращий мовний курс? Як не помилитися зі школою та університетом? Як отримати візу і виїхати до Чехії навіть в умовах карантину? Чи можна поміняти курс підготовки вже в процесі навчання? Чи можна вступити до університету Чехії без вступних іспитів? На всі ці та багато інших питань дадуть відповідь наші фахівці – звертайтеся до нас будь-яким зручним для Вас способом – наші консультації БЕЗКОШТОВНІ!

Меню