Раннє бронювання підготовчих курсів в Чехії – 200 євро від вартості у подарунок!

Друзі! У нас чудові новини – наші партнери – найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів 2017/2018 для вступу до державних ВНЗ Чехії!

Нагадаємо, що вища освіта в Чехії безкоштовна і для чехів, і для українців! При цьому ніяких квот і обмежень для зарахування іноземців не існує! На багато спеціальностей прийом ведеться без вступних іспитів. У цьому році таких програм було більше 20-ти.

Основною умовою безкоштовної освіти в Чехії є знання чеської мови на рівні В1 / В2. На наших мовних курсах діти за рік без проблем досягають потрібного рівня і отримують державний сертифікат, який служить пропуском до подальшої безкоштовної освіти на програмах бакалаврату та магістратури. 98% випускників наших підготовчих курсів вже вступили в державні університети!

Встигніть забронювати підготовчий курс до 31 жовтня 2016 і отримаєте знижку в розмірі 200 євро від вартості курсу! У вартість входить додаткові заняття з предметів, англійська мова, повний юридичний супровід по оформленню вступних документів, підтримка російськомовного куратора 24/7 і багато іншого!

Для бронювання – звертайтеся до нас у будь-який зручний для вас спосіб!

Меню