Навчання в Польщі -
найбільший вибір спеціальностей в Європі!
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ В ПОЛЬЩІ
ВСТУП БЕЗ ІСПИТІВ І ЗНО
На більшість спеціальностей програм бакалаврату та магістратури в Польщі немає необхідності здавати вступні іспити або подавати результати ЗНО. Це загальне правило, з которго є і ряд винятків: медицина, творчість, спорт
НАВЧАННЯ ПЛАТНЕ, АЛЕ ДОСТУПНЕ
Для іноземців навчання в державних і приватних університетах польською або англійською мовами платне. Університети надають знижки пільговим категоріям студентів. Існують цілий ряд стипендій, які можна отримати у вигляді знижок на вартість.
АДАПТАЦІЯ ТА ІНТЕГРАЦІЯ
На сьогоднішній день Польща - це сама відкрита європейська країна для студентів з України. Найменша кількість відмов у студентських візах, спрощена процедура визнання документів, схожа мова і менталітет, близькість до України, відмінні перспективи для працевлаштування
ШИРОКИЙ ВИБІР СПЕЦИАЛЬНОСТЕЙ
У Польщі понад 400 державних і приватних ВНЗ, які пропонують найширший вибір спеціальностей своїм студентам. Студенти з України можуть вступити і вчитися з першого курсу обраної програми або перевестися з українського університету без втрати семестру або року.
ВИЩА ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

Польські університети відкривають вступну кампанію 2 рази на рік: на зимовий і літній семестри. Основний і найбільш популярний - зимовий семестр з початком навчання в жовтні. Терміни подачі вступних заяв і пакету документів для зарахування, як правило з квітня по вересень включно. Але на деякі програми термін обмежується кількістю зарахованих студентів, тому відкладати рішення на липень - серпень досить таки ризиковано.

Вчитися в Польщі можна польською та англійською мовами. Програм і спеціальностей англійською трохи менше і їх вартість, як правило вище. При виборі навчання в Польщі англійською - ВНЗ для зарахування вимагатиме надати міжнародний сертифікат або пройти тестування в приймальній комісії. На польські програми - деякі університети вимагають крім сертифікату, пройти літні підготовчі курси.

Які основні документи слід підготувати для зарахування до польського університету:

 1. Атестат і додаток на бакалаврські програми навчання. Диплом і додаток - на магістерські
 2. Сертифікат про знання польської або англійської мови
 3. Заповнену заяву, анкети та інші формуляри
 4. Довідка про стан здоров'я
 5. Сканкопію закордонного та українського паспортів, свідоцтва про народження, копії паспорта одного з батьків у разі неповнолітнього студента
 6. Фото в електронному форматі

З додаткових документів може знадобитися: CV та автобіографія, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, сертифікати та нагороди в спортивних і наукових досягненнях, виписки зі школи і т.д.

При організації переведення студента до Польщі з України на відповідний курс університету процес оформлення документів для зарахування набагато складніше. Крім стандартних вимог, необхідно подати заяву ректору з випискою годин і оцінок з українського ВНЗ, підтвердити знання польської мови і дочекатися порівняння програм. У разі невеликої академічної різниці - ректор виносить позитивне рішення.

При вступі на безкоштовну форму навчання процедура відрізняється від загальної. Студенти в такому випадку здають вступні іспити і можуть бути зараховані тільки при проходженні конкурсу разом з усіма поляками.

Чим раніше ми почнемо підготовку документів для отримання вищої освіти в Польщі - тим простіше і легше буде пройти весь процес! Звертайтеся до наших фахівців прямо зараз - ми з радістю Вам допоможемо!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

У польські університети можна вступати одразу після закінчення школи або українського ВНЗ без обов'язкових додаткових підготовчих програм. Як і всі інші країни учасниці Болонського процесу, Польща пропонує програми бакалаврату, магістратури та докторантури. Бакалаврські програми з терміном навчання 3 роки, інженерні - 3,5 року; магістерські 2 роки, інженерні - 2,5 року. Але є ряд спеціальностей, навчання за якими проходить по програмі неподільної магістратури: медицина - 6 років; стоматологія, право, психологія, фізіотерапія - 5 років.

Чому так важливо визначитися з програмою навчання якомога раніше? Це пов'язано з часом на вивчення польської мови. Можна вибрати курси польської як в Україні, так і в Польщі. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, найбільш оптимальний варіант - це почати вчити польську мову в випускному класі школи або на останньому курсі університету, а потім продовжити на інтенсивних підготовчих курсах польського при обраному ВНЗ в Польщі. За 1-3 місяці майбутній студент не тільки підтягне свої знання, а й адаптується до вимог викладачів, життя в новій країні.

Які основні відмінності навчання в університетах Польщі:

 1. Студенти більш самостійні у виборі предметів навчання. Є обов'язкові і предмети на вибір.
 2. В електронній системі університету кожен студен має свій особистий кабінет, де він може планувати свій розклад, складати графік навчання, бачити свої результати
 3. Викладачі відкриті для особистих консультацій, кожен студент може отримати пояснення складних тем або питань
 4. Не можна списувати або використовувати плагіат. Всі роботи ретельно перевіряються і в разі будь-яких невідповідностей студент може бути оштрафований або навіть недопущений до здачі сесії
 5. Навчання можна поєднувати зі студентськими підробітками. Роботодавці охоче беруть на роботу студентів, в такому випадку вони отримують податкові пільги
 6. Практика, стажування, програми обмінів студентами - все це дуже поширене в польських вишах і допомагає студентам отримати джобофер ще на останніх курсах навчання
 7. Навчання в Польщі можливо отримати абсолютно безкоштовно. З Картою Поляка - вступ на загальних конкурсних умовах і безкоштовне навчання в державних ВНЗ польською мовою. Деякі ВНЗ щорічно надають бюджетні місця для іноземців
УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Студентське житло в Польщі - це державні та приватні гуртожитки, студентські будинки та будинки молоді. Більшість великих універрситетів мають свої власні гуртожитки. Проживання в них може бути двох типів: кімнати з загальним доступом в коридор з кухнею на поверсі і блочного типу, де кілька кімнат з невеликим коридором, санвузлом та кухнею. Бронювати кімнату можна після отримання офіційного зарахування до університету. Оплата залежить від конкретного гуртожитку, один раз на місяць або семестр.

Вартість проживання в Польщі залежить від типу житла і міста, в якому Ви будете його знімати. Найприйнятніші за вартістю - це, звичайно, студентські гуртожитки. Гуртожитки в Польщі для студентів бувають різних видів: державні (при державних університетах) і приватні. Державні гуртожитки надають місця студентам своїх ВНЗ, розміщення в них, як правило, 2-х, 3-х або 4-х місцеве із загальним санвузлом та кухнею. Приватні гуртожитки - студентські хостели, гуртожитки квартирного типу, студентські резиденції. Кожен ВНЗ Польщі піклується про те, щоб місць вистачало на всіх студентів. Але, не завжди це можливо, тому що кількість українських студентів зростає з року в рік. Тому, якщо Ви хочете зменшити витрати на життя студента в Польщі під час навчання – тпотурбуйтесь про бронювання місця в гуртожитку якомога раніше. Послуга з бронювання гуртожитку входить у вартість послуг нашої компанії по вступу до польського університету. Стан гуртожитків в Польщі для студентів буває різний - від самого скромного до відмінного відремонтованого і обладнаного. Оплата вартості стягується один раз на місяць з урахуванням оплати застави при заселенні (Kaucja). При виселенні заставу Вам повернуть, якщо приміщення залишиться в цілості й схоронності. Вартість проживання в гуртожитку коливається від 250 злотих на місяць до 900 злотих (70 - 207 євро)

Як показує практика, більшість студентів через деякий час навчання в Польщі переходять на спільну оренду квартир. Вартість проживання в Польщі в квартирі не на багато вище гуртожитку, а іноді і нижче. У Варшаві можна орендувати 2-3 кімнатну квартиру придатну для проживання 3-4 студентів з відмінним ремонтом за 2000 злотих на місяць (450 євро). Для пошуку квартири можна скористатися послугами агентів, але в такому випадку доведеться заплатити їм за послуги від 50 до 100% вартості оренди в місяць. Можна зайнятися пошуком і самостійно.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

З 2019 року суттєво змінилися вимоги для студентів польських вищих навчальних закладів, які подають заяву на отримання довгострокової студентської візи. Обов'язковою вимогою тепер є наявність оплати навчання мінімум на один семестр вперед, наявність грошових коштів на рахунку і підтвердження бронювання гуртожитку. Не дивлячись на деякі посилення вимог, отримати студентську візу в Польщу набагато простіше і швидше в порівнянні з іншими європейськими країнами.

Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства. Починати процес отримання візи потрібно якомога раніше. Документи приймають візові центри Польщі в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці, Луцьку в залежності від місця реєстрації студента. З огляду на великий наплив студентів і черги на подачу, після отримання довгоочікуваного документа про зарахування, діяти потрібно без зволікань.

Основні документи, які необхідно підготувати для подачі на візу:

 1. Заповнена анкета з фотографією
 2. Оригінал і копії підтвердження про зарахування до ВНЗ
 3. Підтвердження проживання
 4. Підтвердження наявності грошових коштів
 5. Медична страховка
 6. Оригінали і копії закордонного і внутрішнього паспорта, довідка про проживання та ідентифікаційного коду
 7. Для неповнолітніх студентів додатково: нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд за кордон з метою навчання, копії закордонних і внутрішніх паспортів батьків

Всі документи, які подаються до Консульства повинні бути не старше 60 днів з моменту їх отримання. Термін розгляду візової заяви та пакету документів становить до 60 днів. В особливих випадках може бути продовжений до 120 днів. Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів в польські університети і отримання довгострокових віз. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з візовим офіцером.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з отримання вищої освіти в Польщі буде складатися з таких статей витрат.

 1. Вартість мовних курсів в Польщі. У разі, якщо ви прийняли рішення вивчати мову на мовних курсах в Польщі. Читати докладніше (посилання на сторінку Мовні курси в Польщі)
 2. Навчання в університеті. Якщо ви вибрали навчання польською в приватному виші - вартість складе від 900 євро за рік, в державному - від 1200 євро за рік. Англомовні програми трохи дорожче, в залежності від самого ВНЗ. БЕЗКОШТОВНО якщо у вас є підстави і ви вступили на бюджет
 3. Проживання в гуртожитку або студентській резиденції. Вартість житла у Варшаві найвища в Польщі. Бюджетне житло обійдеться від 150 євро в місяць, рівень житла комфорт - близько 250 євро на місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 80 євро в місяць.
 4. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. У всіх гуртожитках є обладнані кухні, де можна самостійно готувати і не переплачувати за ресторан або кафе. В середньому вартість комплексного обіду в їдальні становить 3-4 євро. До вартості харчування необхідно додати витрати на покупку побутової хімії та супутніх товарів. Мінімально все разом обійдеться вам від 100 євро в місяць.
 5. Транспорт. Всі студенти в Польщі мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на міські види транспорту. У Варшаві квиток зі студентською знижкою коштує 14 євро на місяць.
 6. Медична страховка. Всі іноземні студенти в Польщі зобов'язані мати медичну страховку. Така страховка обійдеться в суму від 100 євро за рік.
 7. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Польщі, як правило вже входить у вартість проживання, а університети надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 15 - 20 євро на місяць.
 8. Розваги. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси і хобі. Якщо врахувати, що стандартні потреби - це екскурсії та поїздки, спорт, кінотеатр, музеї, виставки, то в середньому витрати становитимуть 30 - 50 євро на місяць.

Разом, в середньому, студент, який навчається на платній формі навчання, проживає в державному гуртожитку при університеті витрачає близько 324 євро на місяць

Як грамотно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Польщі? Як подати заяву на стипендію або грант? Які пільги і знижки є у студентів з міжнародною студентською картою ISIС? Як знайти студентську підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Консультація по підготовці пакету документів для зарахування
 3. 3. Консультація з вибору і бронювання студентського гуртожитку
 4. 4. Консультація з підготовки пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
Пакет Комплекс
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних університетів
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди при необхідності
 5. 5. Відправлення оригіналів документів для зарахування до ВНЗ
 6. 6. Отримання оригіналу про зарахування до ВНЗ
 7. 7. Консультація по підготовці пакету документів для отримання довгострокової візи з метою навчання в Польщі
 8. 8. Бронь житла на території Польщі (студентська резиденція або гуртожиток)
 9. 9. Бронь квитків
 10. 10. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 11. 11. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі
Пакет Преміум
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних університетів
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Реєстрація на здачу іспиту з польської мови для отримання державного сертифікату
 5. 5. Організація приїзду на вступні іспити, тестування, співбесіди при необхідності
 6. 6. Відправка оригіналів документів для зарахування до ВНЗ
 7. 7. Отримання оригіналів про зарахування до ВНЗ
 8. 8. Візовий супровід по отриманню довгострокової візи (переклади, завірення документів)
 9. 9. Бронь житла на території Польщі (студентська резиденція або гуртожиток)
 10. 10. Бронь квитків
 11. 11. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 12. 12. Зустріч і допомога в поселенні в гуртожиток по приїзду, супровід до приймальної комісії ВНЗ, адаптаційна екскурсія
 13. 13. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі

Вартість послуг по переводу з українського унверситету до польського - уточнюйте у наших фахівців
Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по університетам Польщі

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання
2
Прийняття рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ ПОЛЬЩІ
ПРИВАТНІ УНІВЕРСИТЕТИ В ПОЛЬЩІ

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових державних і приватних університетів в Польщі з описом програм навчання

ЗАВАНТАЖИТИ

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Згідно з новим законопроектом, студенти, які отримують затребувані на ринку праці спеціальності, зможуть отримувати стипендії. Держава планує підтримувати спеціальності, які

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей вибирає освіту в Чехії. Чеська освіта дуже престижна

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують

Наші підготовчі програми відповідають усім вимогам вступу в творчі виші Чехії! Наші випускники без складнощів вступають до найпрестижніших арт-школ і

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Раді вітати нашу групу студентів в Чехії, яка з вересня розпочала навчання на річніх підготовчіх курсах чеської мови! У всіх

З початку 2016 року поляки активно впроваджують зміни в будівництві, регулюють використання та розмір робочих платформ. Наразі на затверджені Державного

12-14 листопада 2015 року в Українському домі (Україна, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Кожен іноземець в Чехії зобов'язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії

Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню