Навчання в Словаччині -
високі європейські стандарти освіти і безкоштовне навчання!
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ В СЛОВАЧЧИНИ
ВСТУП БЕЗ ІСПИТІВ І ЗНО
На більшість спеціальностей бакалаврату та магістратури в Словаччині немає необхідності здавати вступні іспити або подавати результати ЗНО. Це загальне правило, з якого є і ряд винятків: медицина, творчість, спорт
НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ
Для іноземців навчання в державних університетах словацькою мовою абсолютно безкоштовне. Навчання в приватних університетах Словаччини або на англомовних програмах - платне, але цілком доступне.
МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА МОВНИХ КУРСАХ БЕЗКОШТОВНО
Наша унікальна програма у співпраці з державним Університетом Матея Бела - річна мовна підготовка від 0 до В2 з безплатною формою навчання. Кількість місць обмежена!
СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА НОСТРИФІКАЦІЇ І ОТРИМАННЯ ВНЖ
У Словаччині у наших студентів не виникає проблем з визнанням атестата або диплома (нострифікацією) - вона проходить без додаткових іспитів. ВНЖ з метою навчання студенти отримують по приїзду на навчання.
ВИЩА ОСВІТА В СЛОВАЧЧИНІ

Процедура вступу і зарахування в словацькі ВНЗ схожа з системою в Чехії. Університети відкривають вступну кампанію тільки один раз на рік з початком приблизно в грудні і завершенням в кінці березня поточного року. Це означає, що необхідно встигнути подати вступну заяву ще будучи учнем 11 класу або студентом останнього курсу, якщо ви не плануєте вчити словацьку мову після отримання атестата або диплома на річних курсах в Словаччині. Якщо ви з якихось причин не встигли подати документи у визначений термін - не потрібно впадати у відчай, ми перевіримо чи відкрите друге коло набору абітурієнтів у вашому університеті. На більшість програм навчання в Словаччині можна поступити без вступних іспитів або конкурсів атестатів. Словацькі ВНЗ не вимагають надати ЗНО. Підтвердження знання словацької мови у вигляді будь-якого сертифіката також не потрібне. Єдине, що буде цікавити адміністрацію навчального закладу після зарахування - це старанне навчання і успішне складання сесій словацькою мовою.

Які основні документи слід підготувати для зарахування в словацький університет:

 1. Атестат і додаток на бакалаврські програми навчання. Диплом і додаток - на магістерські
 2. Виписка оцінок, предметів і годин зі школи за останні 4 роки навчання
 3. Нострифікація атестату чи диплому
 4. Сертифікат про знання англійської мови для англомовних програм
 5. Заповнену заяву, опитувальник і інші формуляри
 6. Сканкопію закордонного та українського паспорта, свідоцтва про народження, копії паспорта одного з батьків у разі неповнолітнього студента
 7. Фото в електронному форматі

 

Чим раніше ми почнемо підготовку документів для отримання вищої освіти в Словаччині - тим простіше і легше буде пройти весь процес! Звертайтеся до наших фахівців прямо зараз - ми з радістю Вам допоможемо!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

У словацькі університети можна вступати одразу після закінчення школи або українського ВНЗ без обов'язкових додаткових підготовчих програм. Але, згідно з нашою статистикою, досвіду і професійної думки - перед вступом до університету, все ж краще пройти річні курси словацької безпосередньо в Словаччині. Процедура вступу і зарахування в більшість університетів сповнена спокус не готуватися з профілюючих предметів, не приділяти належної уваги вивченню словацької мови - в будь-якому випадку ви отримаєте зарахування, якщо немає вступних випробувань. І тільки відгуки наших студентів говорять з яким стресом їм прийшло зіткнутися з першого дня навчання в зарубіжній країні далеко від сім'ї і друзів.

Тривалість навчання в Словаччині. Бакалаврські програми з терміном навчання 3 роки, інженерні - 3,5 - 4 роки; магістерські - 2 роки, інженерні - 2,5 року. Але є ряд спеціальностей навчання за якими проходить по так званому типу неподільної магістратури: медицина - 6 років; стоматологія, право, психологія, педагогіка початкових класів - 5 років.

Які основні особливості навчання в університеті в Словаччині:

 1. Студенти більш самостійні у виборі предметів вивчення. Є обов'язкові і предмети на вибір.
 2. В електронній системі університету кожен студен має свій особистий кабінет, де він може планувати свій розклад, складати графік навчання, бачити свої результати
 3. Викладачі відкриті для особистих консультацій, кожен студент може отримати пояснення складних тем або питань
 4. Не можна списувати або використовувати плагіат. Всі роботи ретельно перевіряються і в разі будь-яких невідповідностей студент може бути оштрафований або навіть недопущений до здачі сесії
 5. Навчання можна поєднувати зі студентськими підробітками і покривати майже всі свої витрати.
 6. Практика, стажування, програми обмінів студентами - все це дуже поширене в словацьких ВНЗ та допомагає студентам отримати джобофер ще на останніх курсах навчання
 7. При неуспішності вас можуть відрахувати або залишити на другий рік навчання
УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Студентське житло в Словаччині - це державні та приватні гуртожитки, студентські будинки та будинки молоді. Більшість великих ВНЗ мають свої власні гуртожитки. Проживання в них може бути двох типів: кімнати з загальним доступом в коридор з кухнею на поверсі і блочного типу, де кілька кімнат з невеликим коридором, санвузлом та кухнею. Бронювати кімнату можна після отримання офіційного зарахування до університету. Оплата залежить від конкретного гуртожитку, один раз на місяць або семестр.

Вартість проживання в Словаччині залежить від типу житла і міста, в якому Ви будете його знімати. Найприйнятніші за вартістю - це, звичайно, студентські гуртожитки. Гуртожитки в Словаччині для студентів бувають різних видів: державні (при державних ВУЗах) і приватні. Державні гуртожитки надають місця студентам своїх ВНЗ, розміщення в них, як правило, 2-х, 3-х або 4-х місцеве із загальним санвузлом та кухнею. Приватні гуртожитку - студентські хостели, гуртожитки квартирного типу, студентські резиденції. Кожен ВНЗ Словаччини піклується про те, щоб місць вистачало на всіх студентів. Але, не завжди це можливо, тому що кількість українських студентів зростає з року в рік. Тому, якщо Ви хочете зменшити витрати на життя студента в Словаччині під час навчання – потурбуйтесь про бронювання місця в гуртожитку якомога раніше. Послуга з бронювання гуртожитку входить у вартість послуг нашої компанії по вступу в словацькі ВНЗ. Стан гуртожитків в Словаччині для студентів буває різний - від самого скромного до відмінного відремонтованого і обладнаного. Оплата вартості стягується один раз на місяць з урахуванням оплати застави при заселенні. При виселенні заставу Вам повернуть, якщо приміщення залишиться в цілості й схоронності. Вартість проживання в гуртожитку коливається від 50 євро в місяць до 160 євро на місяць

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Оформлення студентського ВНЖ як правило відбувається на території Словаччини вже по приїзду на навчання. Особливістю у вимогах до підготовки документів є досить короткий термін придатності основних довідок, які видаються українськими держорганами. Тому, слід заздалегідь все ретельно спланувати і не допустити помилок.

Ми дуже рекомендуємо перед початком оформлення отримати професійну консультацію і як мінімум перевірити пакет документів на відповідність вимогам законодавства.

Основні документи, які необхідно підготувати для подачі на візу:

 1. Заповнена анкета з фотографією
 2. Оригінал і копії підтвердження про зарахування до ВНЗ
 3. Підтвердження проживання
 4. Підтвердження наявності грошових коштів (2600 євро)
 5. Довідка про несудимість з апостилем
 6. Медична страховка
 7. Оригінали і копії закордонного і внутрішнього паспорта, довідка про проживання та ідентифікаційного коду
 8. Для неповнолітніх студентів додатково: нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд за кордон з метою навчання, копії закордонних і внутрішніх паспортів батьків

 

ВАЖЛИВО! Всі переклади документів та їх присяжних завірення виконуються на території Словаччини. Нотаріальне завірення перекладів українським нотаріусом прийняті не будуть! Після отримання студентського ВНЖ кожен студент зобов'язаний пройти медогляд протягом одного місяця і надати результати в міграційну поліцію. Такий медогляд платний, вартість, в залежності від регіону, становить 160 - 180 євро. Наша компанія має багаторічний досвід роботи по зарахуванню студентів в словацькі університети і отримання студентського ВНЖ. З нами ви будете впевнені в правильності складеного пакета документів і підготовленості студента до співбесіди з візовим офіцером.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ

Ваш бюджет з отримання вищої освіти в Словаччині буде складатися з таких статей витрат.

 1. Вартість мовних курсів в Словаччині. У разі, якщо ви прийняли рішення вивчати мову на мовних курсах в Словаччині. Читати докладніше (посилання на сторінку Мовні курси в Словаччині)
 2. Навчання в університеті. БЕЗКОШТОВНО якщо ви зараховані в державний ВНЗ з навчанням словацькою мовою. Платне навчання англійською або в приватних ВНЗ - від 2000 євро на рік
 3. Проживання в гуртожитку. Вартість житла в Братиславі від 90 євро на місяць. Вартість життя в інших містах значно нижче - від 50 євро на місяць.
 4. Вартість харчування буде звичайно ж залежати від побажань студента. В середньому вартість комплексного обіду в їдальні становить 3-4 євро. Мінімально разом з побутовою хімією обійдеться вам від 100 євро на місяць.
 5. Транспорт. Всі студенти в Словаччині мають студентське посвідчення або міжнародну карту студента ISIC, які дають значні пільги на міські види транспорту.
 6. Медична страховка. Всі іноземні студенти в Словаччині зобов'язані мати медичну страховку. Така страховка обійдеться в суму від 100 євро за рік.
 7. Мобільний зв'язок і інтернет. Вартість інтернету в Словаччині, як правило вже входить у вартість проживання, а університети надають його студентам безкоштовно. Мобільний зв'язок в середньому обходиться в 15 - 20 євро на місяць.
 8. Розваги. Звичайно ж, у кожного студента свої переваги, інтереси і хобі. Якщо врахувати стандартні потреби - це 30 - 50 євро на місяць.

Разом, в середньому студент, який навчається на безоплатній формі навчання, проживає в державному гуртожитку при університеті витрачає близько 250 євро на місяць

Як правильно підрахувати свій майбутній бюджет? На чому можна і на чому не можна економити в Словаччині? Як подати заяву на стипендію або грант? Які пільги і знижки є у студентів з міжнародної студентської мапі ISIС? Як знайти студентський підробіток? На всі ці важливі питання ми з радістю відповімо в особистій консультації - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
НАШІ ПОСЛУГИ
Пакет МІНІМУМ
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Консультація по підготовці пакету документів для зарахування
 3. 3. Консультація з вибору і бронювання студентського гуртожитку
 4. 4. Консультація з підготовки пакету документів для отримання ВНЖ з метою навчання в Словаччині
Пакет Комплекс
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв в обраний університет, оплата держмита
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди при необхідності
 5. 5. Відправлення оригіналів документів для зарахування до ВНЗ
 6. 6. Отримання оригіналу про зарахування до ВНЗ
 7. 7. Нострифікація атестата або диплома (включаючи апостиль, переклади та завірення)
 8. 8. Підготовка пакету документів для отримання студентського ВНЖ
 9. 9. Бронь гуртожитку при університеті в Словаччині
 10. 10. Бронь квитків
 11. 11. Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 12. 12. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Словаччині
Пакет Преміум
 1. 1. Підбір університетів, програм навчання, надання інформації про умови вступу
 2. 2. Подача вступних заяв до обраних університети, оплата держмита
 3. 3. Комунікація з приймальними комісіями з усіх питань вступу і зарахування
 4. 4. Організація приїзду на вступні іспити або організація онлайн співбесіди при необхідності
 5. 5. Відправка оригіналів документів для зарахування до ВНЗ
 6. 6. Отримання оригіналів про зарахування до ВНЗ
 7. 7. ВНострифікація атестата або диплома (включаючи апостиль, переклади та завірення)
 8. 8. Підготовка пакету документів для отримання студентського ВНЖ
 9. 9. Бронь гуртожитку при університеті в Словаччині
 10. 10. Бронь квитків
 11. 11. З Допомога у виборі та оформлення медичної страховки
 12. 12. Зустріч по приїзду, заселення в гуртожиток, супровід до перекладача, подачі документів на ВНЖ, проходження медкомісії
 13. 13. Консультація з усіх питань, пов'язаних зі вступом, отриманням візи, життям і навчанням в Польщі

Вартість послуг по вступу + мовні курси дивіться в нашому розділі МОВНІ КУРСИ В СЛОВАЧЧИНИ
Дізнайтеся про можливості індивідуальних і групових ознайомлювальних поїздок по університетам Словаччини
Дізнайтеся про можливості пройти безкоштовні річні курси словацької при університеті в Словаччині

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наше завдання - зробити процес вступу зрозумілим і прогнозованим, ефективним і результативним
1
Консультація з усіх питань вступу, навчання та проживання
2
Ухвалення рішення, заповнення анкет, надання скан-копій документів
3
Підготовка та підписання договору, внесення передоплати
4
Підготовка документів для зарахування, отримання візи, бронь житла, інструкція по виїзду на навчання
ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ СЛОВАЧЧИНИ
ПРИВАТНІ УНІВЕРСИТЕТИ В СЛОВАЧЧИНИ

Ми зібрали для вас повний список найбільш рейтингових державних і приватних університетів в Словаччині з описом програм навчання і можливістю вступити без іспитів

ЗАВАНТАЖИТИ

Керівництво одного з найпрестижніших вишів Чехії - UNYP, впевнено в тому, що спорт і здоровий спосіб життя безпосередньо впливають на

Згідно з новим законопроектом, студенти, які отримують затребувані на ринку праці спеціальності, зможуть отримувати стипендії. Держава планує підтримувати спеціальності, які

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей вибирає освіту в Чехії. Чеська освіта дуже престижна

Друзі, ми продовжуємо інформувати Вас про те, що відбувається на ринку праці та освіти в Чехії. Фахівці з економіки продовжують

Наші підготовчі програми відповідають усім вимогам вступу в творчі виші Чехії! Наші випускники без складнощів вступають до найпрестижніших арт-школ і

Безумовно, підручники та мовні курси необхідні будь-якому охочому вивчати мову. Тільки грамотний викладач і людина своєї справи зможе навчити любити

У Подєбрадах відкриють приватну чесько-англійську школу, яка буде працювати в історичному Подєбрадському замку, де навчалися екс-президент Вацлав Гавел і відомий

Студенти наших річних курсів мають статус студентів очної форми навчання (точно такий же, як у учнів середніх і вищих навчальних

Раді вітати нашу групу студентів в Чехії, яка з вересня розпочала навчання на річніх підготовчіх курсах чеської мови! У всіх

З початку 2016 року поляки активно впроваджують зміни в будівництві, регулюють використання та розмір робочих платформ. Наразі на затверджені Державного

12-14 листопада 2015 року в Українському домі (Україна, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра

Сьогодні ми розповімо про те, які існують способи підготовки і вступу в чеські вищі навчальні заклади. Я почну з того,

Університет фінансів та управління у Варшаві надає знижку в розмірі 215 євро! А це вартість 3-х місяців навчання. А також

Друзі! З радістю повідомляємо про прекрасну можливість оформити стипендію в 900 євро на підготовчі мовні курси в Чехії! Асоціація підтримки

Карантин - привід бронювати навчання зі знижками!!! Річні мовні підготовчі курси в Чехії -500€ Неймовірні знижки до кінця березня!!! Початок

Друзі! Хочемо поділитися новиною - до кінця березня у нас знижка на всі річні програми підготовки до вступу до вищих

Друзі! У нас чудові новини - наші партнери - найбільші мовні школи в Чехії відкрили раннє бронювання підготовчих мовних курсів

Друзі! У нас чудові новини від Кіпрського міжнародного університету! Університет пропонує спеціальну програму вступу для українських абітурієнтів зі знижкою на

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на щорічному заході Kids Camp Fest і гарантовано отримати знижку на одну або кілька

Стипендіальний конкурс групи університетів Vistula. Академія фінансів та бізнесу Vistula і Вища школа бізнесу у Вроцлаві оголошують про продовження конкурсу

Поспішайте скористатися гарячою пропозицією: для всіх майбутніх студентів польських ВНЗ, незалежно від напрямку навчання та обраної спеціальності, ми даруємо половину

Спеціальна акція для бажаючих навчатися в Чехії! Подавайте заявку на підготовчі курси для вступу в 2016 році і отримуйте знижку

Друзі! Раді вам повідомити, що з цього року ми почали співпрацювати з усіма престижними державними і приватними вищими навчальними закладами

Ви плануєте вступ за кордон? З нашими постійними знижками ви заощадите свій бюджет від 10% на наші послуги не залежно

Що таке нострифікація в Чехії Нострифікація - це процедура визнання документів про освіту на території

Друзі! Сьогодні ми задаємо самі важливі питання, що цікавлять більшість батьків і майбутніх студентів, які

Переваги вищої освіти в Чехії - це не тільки висока якість і безкоштовне навчання! Як

Для початку трохи теорії. Чеська мова - одна із слов'янських мов, так само як і

Сьогодні мова піде про те, скільки коштує навчання за кордоном. Отримати бажану освіту за кордоном

Навчання за кордоном для українців - це не тільки престижний міжнародний диплом, а й, безперечно,

Щорічно збільшується кількість студентів, які хотіли б навчатися за кордоном. Більшість людей обирає освіту в

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви

На сьогоднішній день в світі дуже багато бажаючих здобути освіту в Європі. На перший погляд

Кожен іноземець в Чехії зобов'язаний мати страховку чеської страхової компанії, в разі перебування в Чехії

Польща прийняла і підписала нову програму реформування всіх галузей освіти, яка вже почала реалізовуватися польськими

Олександра Зубенко, м. Київ
Всім привіт! Зараз я студентка чеського університету і вчуся за фахом «Аккушерство» в університеті м. Їглава. З компанією Active Study >>
Лариса Ілющенко, м.Дніпро
Можу сміливо рекомендувати агенцію Active Study, я як мама - дуже задоволена результатом. Дочка вчиться на підготовчих курсах при Карловому >>
Світлана Вергеліс, г. Киев
Син закінчував навчання в КНУБА, 4 курс (Бакалаврат) і ми вирішили розглянути його подальше навчання в Магістратурі за кордоном. Було >>
Анна Покровська, м. Київ
Приємно здивована рівнем сервісу менеджерів компанії Active Study. Дуже багато часу приділили мені при виборі університету і програми - з >>
Наталія Сущевська
Моя дочка зараз навчається в середній школі в Празі і ми дуже задоволені! Вступила туди після закінчення 9 класів в >>
Меню