Як поїхати вчитися за кордон – покрокова інструкція

Є кілька максимально простих кроків, яких варто дотримуватися для досягнення бажаного результату. Чим раніше Ви приймете рішення про навчання за кордоном, тим простіше буде підготуватися до цього відповідального кроку.

Крок перший: проаналізувати ситуацію і зібрати інформацію

Перше, що варто перевірити на початковому етапі, це знання іноземної мови, наявність вищої освіти і досвід роботи за професією. Дізнатися про можливості навчання саме у вашому випадку.

Крок другий: визначитися з країною, університетом і програмою навчання, підрахувати бюджет

Як тільки ви визначилися з початковими даними, можна починати думати, як саме вступити за кордон і які програми необхідно для цього пройти. Вирішити на якому рівні продовжувати навчання. Пошуком програм треба займатися в 4 місцях:

• На сайтах освітніх компаній;

• На сайтах зарубіжних вузів;

• На сайті міністерства освіти;

• На сайтах фондів.

Фактично всі навчальні заклади мають розділ, в якому описані всі варіанти для покриття витрат, пов’язаних з навчальною програмою.

Крок 3: уточнити вступні вимоги, процедуру і дедлайни

Крок 4: зібрати і підготувати документи, пройти відбіркову процедуру і отримати зарахування

Подача всіх необхідних документів – це найважливіший крок з усієї процедури в цілому. Кандидатуру абітурієнта розглядають тільки в тому випадку, якщо на руках є повний пакет документів. Перед збором документації радимо ознайомитися, які документи для якої програми потрібні і отримати консультацію у менеджера, який спеціалізується на обраній Вами країні навчання. Скласти вступні іспити, пройти інтерв’ю. У разі платного навчання – оплатити перший семестр або рік навчання. І після цього обов’язково отримати довгоочікуваний оригінал підтвердження зарахування до закордонного університету.

Крок 5: гуртожиток

Бронюванням студентського житла необхідно займатися паралельно з початком вступної кампанії. Найчастіше бюджетне проживання за кордоном – це проблема. Студентів багато, гуртожитків мало і на всіх не вистачає. Після вибору місця проживання і його оплати не забудьте отримати оригінали, що підтверджують таку бронь

Крок 6: віза

Для навчання за кордоном кожному студенту потрібна довгострокова віза або дозвіл на проживання. Вимоги і процедури у кожної країни свої. Цю інформацію можна отримати на відповідних вебсайтах консульств і посольств.

Крок 7: приїзд на навчання

Коли всі хвилювання позаду, ви студент і віза у вас вже в паспорті, залишається зібрати все необхідне і організувати приїзд. Всі пакети послуг нашої компанії містять консультацію, що необхідно зробити по приїзду, перелік документів, які необхідно взяти з собою, як отримати студентську картку, купити проїзний і так далі.

Меню